Tříkolka se stříškou smarTrike modro-žlutá

Popis produktu

Tříkolka pro děti od výrobce kvalitních dětských tříkolek SMART TRIKE je krásná modro-žlutá dětská tříkolka s pevnou kovovou konstrukcí kombinovaná s plastovými komponenty. Tříkolka pro děti SMART TRIKE je ideální tříkolka pro děti, které potřebují pomocnou ruku rodičů v počátečních fázích jejich dobrodružné jízdy. Je to úžasná a kvalitní tříkolka s vodící rukojetí, která je výškově nastavitelná a jednoduchým pohybem rodič ovládá tříkolku. Tříkolka je provedena ve veselé barevné kombinaci, která okouzlí každou holčičku i chlapečka. SMART TRIKE je vhodná pro děti již od 15 měsíců a díky svým odnímatelným částem se z ní postupně stává tříkolka vhodná pro děti až do věku 36 měsíců, zatímco nepřesedlají na svůj první kolo.

Doplňkem je i stínidlo-stříška, která chrání dítě před nebezpečným slunečním zářením. Dětská tříkolka roste spolu s vaším dítětem, a v každém věku se mu plně přizpůsobuje. V přední části tříkolky je malý košík na láhev. Bezpečnost je zaručena díky tříbodovému bezpečnostnímu pásu a pohodlnost díky ergonomicky tvarovanému sedadlu. Tříkolka je stabilní a hravě si poradí i s menšími nerovnostmi. Během prvních měsíců ježdění rodič ovládá směr jízdy pomocí teleskopicky nastavitelné ovládací ručky. Později, když je dítě dostatečně velké na samostatnou jízdu, dá se pohodlně odmontovat bez použití jakéhokoliv nářadí. Kolečka dětské tříkolky jsou vyrobeny z plastu s gumovým pruhem uprostřed, mají tichý chod a díky nim je tříkolka pro děti SMART TRIKE stabilní.

Přední kolo je s volnoběhem a tak rodič plně ovládá směr jízdy pomocí ručky. Je vyrobena z kvalitní kovové konstrukce v kombinaci s odolným plastem. Zadní vyklápěcí korba slouží jako prostor pro odkládání drobností a později poslouží dítěti na hraní. SMART TRIKE je kvalitní a krásná tříkolka vhodná pro kluky či holčičky, které rádi objevují svět. Jízda na tříkolce je nejen zábava ale dítě si zároveň posiluje svaly, což přispívá k jeho přirozenému a zdravému vývinu. SMART TRIKE je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňována značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SMART TRIKE je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.