Odrážedlo 3v1 smarTrike s houpačkou žluté od 6 měsíců

Popis produktu

Dětské odrážedlo smarTrike je krásné odrážedlo pro děti od 6 měsíců. Má nádherné provedení ve žluté barvě v kombinaci s modrou a světlou zelenou barvou. Dětské odrážedlo smarTrike 3v1 roste spolu s vaším dítětem a je plně přizpůsobivé jeho potřebám. Už od 6 měsíců dítě sedí v odrážedle a nabírá rovnováhu a stabilitu. Později, když je děťátko schopno samostatného pohybu, se může pomocí nožiček odrážet.

Bezpečnost při veselých hrách s odrážedlem zaručuje pevná plastová ohrádka. Dětské odrážedlo dítě využívá na hraní, před sebou má malý telefon. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z pevných a odolných plastových materiálů. Odrážedlo má vpředu volant, který se otáčí do stran o 30°. Dítě se hraje, že řídí. Posiluje si tak své motorické a pohybové schopnosti. Zadní opěradlo dítě fixuje a zároveň mu poskytuje potřebný komfort a ani po dlouhé jízdě se neunaví. Má ergonomicky tvarované sedlo pro pohodlné jízdy.

Výrobce smarTrike je celosvětově nejprodávanější a nejvíce oceňovaný výrobce dětských tříkolek a odrážedel, které rostou s vaším dítětem. Na trhu působí již dekádu a jako první přišel s technologií nastavitelné rukojeti pro rodiče. Výrobce smarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek a odrážedel. S miliony tříkolek prodaných každoročně je jednoznačně zárukou kvality. Záře žluté odrážedlo, houpačka a chodítko v jednom nesmí chybět ve výbavičce ani vašeho děťátka, protože s ním se určitě zabaví velmi dlouhou dobu a nikdy ho neomrzí.

Vlastnosti

  • výborné pro posilování svalstva nohou a stability
  • volant se otáčí do stran o 30°
  • ergonomické sedadlo, které zajišťuje dítě při jízdě
  • vhodné od 6 do 36 měsíců
  • s telefon v přední části
  • má ochrannou opěrku pro vyšší bezpečnost
  • roste spolu s dítětem
  • spojuje se v něm houpačka pro nejmenší děti, odrážedlo a chodítko
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 měsíců
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné