Tříkolka Plus smarTrike modrá

Popis produktu

Tříkolka pro děti SMART TRIKE Plus je přesně tou tříkolkou, kterou jste hledali. Je stylová a má řadu užitečných funkcí. Podobně jako všechny dětské tříkolky od výrobce jsou navrženy tak, aby rostly s vaším dítětem, i dětská tříkolka je plně přizpůsobivá požadavkům a věku vaší ratolesti. Výhodou tříkolky pro děti SMART TRIKE Plus je její bezpečnost. Sedadlo má bezpečnostní pás a podpůrné ochranné pásy na zaručení co největší bezpečnosti vašeho dítěte. Tříkolka má opěrku na hlavu, kterou dítě využije v prvních měsících ježdění. Je vhodná pro děti od 10 měsíců až do 3 let. Praktické stínítko proti slunci chrání před nebezpečným UV zářením.

Řídítka tříkolky obsahují praktickou pojistku, kterou rodič ovládá směr jízdy. Dětská tříkolka má krásné provedení v příjemném odstínu světlé a tmavé modré barvy, které je vhodné zejména pro chlapce. Tříkolka pro děti se stane vaším pomocníkem a dopravním prostředkem. Je vyrobena z kvalitních materiálů, má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s odolnými plasty. Tříkolka pro děti vám bude sloužit dlouhá léta. Kola jsou gumové. Pedály jsou protiskluzové. Komfortní sezení zaručuje i hrazda kolem pasu a nastavitelné opěradlo. K dalším doplňkům patří i skládací stoupačky a snímatelná opěrka nohou pro nejmenší děti.

Velmi praktická je teleskopická rodičovská vodící ručka, kterou rodič pohodlně koriguje směr a rychlost jízdy své ratolesti. Doplňkem tříkolky pro děti je praktická rodičovská taška umístěná na rukojeti. Nakládací korba tříkolky poslouží při hrách vaší ratolesti s kamarády. SMART TRIKE je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňována značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SMART TRIKE je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...