Odrážedlo Maestro II Confort Smoby s houpačkou červeno-zelené od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby Maestro II Confort je červeno-zelené odrážedlo pro děti s melodickým panelem na volantu, který funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Autíčko má vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem, stojí na houpací části, a dokud má dítě jen 6 měsíců je to pro něj ideální sezení s vysokým opěradlem. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dítě si může opřít i hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Po obou stranách dětského odrážedla a vpředu, jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě nepadalo a pohodlně se mohlo opřít o kteroukoli stranu. Dětské odrážedlo nabízí ideální sezení s vysokým vypolstrovaným textilním sedadlem.

Bezpečnost zajišťuje i tříbodový bezpečnostní pás. 8 měsíční dítě je jako v kočárku, ale více si užívá takovou jízdu v pěkném autě s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10 měsíční dítě se už učí chodit, dělá první krůčky a odzadu se drží opěrky auta a využívá jej jako stabilní oporu při chození a vodící tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Celé dětské odrážedlo je ergonomicky pohodlně a bezpečně řešené. Vpředu je držák na mobilní telefon s telefonem a pěkná vysmáta tvářička. Dětské odrážedlo je vkusně vyzdobeno nálepkami. Červeno-zelené doplňky podporují veselý vzhled autíčka. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • originální design autíčka s usměvavou tváří
  • vodící rukojeť pro rodiče s nastavitelnou výškou
  • sedadlo má textilní potah
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • dítě se na něm může i houpat, vozit podobně jako v kočárku
  • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na baterie s různými melodiemi
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Hmotnost4,39 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.