Sluneční brýle pro děti Sunglasses Beaba Happy Stage Gold zlaté od 2–4 let

Popis produktu

Sluneční brýle Happy Stage Gold z dílny francouzské značky Beaba jsou navrženy speciálně pro malé děti a jejich potřeby. S nadčasovými brýlemi si vaše děti užijí teplé sluneční paprsky naplno bez omezení. Díky maximální ochraně UV filtru 3. kategorie jsou tyto stylové brýle vhodné pro dětičky od 2 let. Brýle s kulatým tvarem mají nadčasový design a jsou vhodné pro kluky i holky. Jsou velmi pohodlné a vaše děti si je zamilují i díky 360° ohýbací bočnici, díky které si je budou umět nasadit nejen za uši, ale také na uši. Pružný a na dotek příjemný materiál dokonale kopíruje dětskou hlavičku a děti netlačí ani za ušima, ani na kořeni nosu. Sluneční brýle Beaba poskytují dětem také boční ochranu, takže citlivý dětský zrak je chráněn z každé strany.

Sluneční brýle Beaba z jedinečné kolekce věnované dětem jsou určeny pro děti od 2 do 4 let. Zlaté brýle jsou navrženy ve spolupráci s očními optiky, oftalmology a dokonce i chiropraktiky a dětem poskytují maximální ochranu během chvil strávených na slunci. Sluneční brýle ve stylové zlaté barvě jsou jako stvořené pro malé děti – perfektně padnou na dětskou tvářičku, netlačí je a nepřekážejí ve hře. Skla brýlí jsou tmavá a nerozbitná, takže jsou vhodná na pláž i do hor. Součástí balení je i praktické pouzdro s krásným designem a ochranná kapsa z mikrovlákna.

Oblíbená francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Výrobky francouzské značky Beaba si pochvalují rodiče po celém světě a produkty Beaba jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Vlastnosti

  • sluneční brýle Beaba
  • kolekce Happy
  • pro děti od 2 do 4 let
  • UV filtr 3. kategorie
  • nerozbitná tmavá skla
  • s pouzdrem a ochranným sáčkem
  • kvalitní produkt Beaba
  • vyrobeno ve Francii
Doprava 79

Technické parametry

Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.