
| Věk | Od 24 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 56*57*52 cm |
| Celková výška | 52 cm |
| Rozměry balení | 68*17*59 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Barva | tyrkysová |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...