Školní vak na tělocvik a přezůvky City Bag Tiger Flame Jeune Premier ergonomický luxusní provedení 40*36 cm

Popis produktu

Mamííí, kde mám úbor na tělocvik? A neviděla jsi moje přezůvky? Na všechny tyto otázky existuje jediná odpověď – vak na tělocvik a přezůvky City Bag Tiger Flame. Vak s retro designem je navržen podle nejnovějších módních trendů a požadavků dětí a úbor i přezůvky v něm budou v maximálním bezpečí. Do nového vaku City Bag Tiger Flame z dílny belgické značky Jeune Premier se váš prvňáček či prvňačka okamžitě zamilují. I rutinní přezouvání a oblékání na tělocvik bude od nynějška zážitkem, který rozproudí fantazii.

Zdraví, bezpečnost a materiály

Tmavý školní vak se vzorem dravého tygra je díky své nízké váze 0,3 kg vhodný již pro děti od 24 měsíců, protože páteř nezatěžuje zbytečnou váhou. Na ramenou se nezařezává, a to zejména díky měkkým šňůrkám, které zároveň slouží jako uzavírání vaku. Novoučký vak na tělocvik a přezůvky je vyroben z kvalitního voděodolného polyesteru, takže se velmi snadno čistí. Lehká, avšak odolná tkanina je zpracována tak, že dokonce nezachytává ani špínu. Vak je díky prvotřídním materiálům a zpracování nepromokavý zevnitř i zvenčí.

Vnitřek a design

Luxusní školní vak Jeune Premier s motivem tygra v plamenech vypadá krásně zvenčí, ale má co nabídnout i při pohledu zevnitř. Po jeho otevření děti objeví štědrý objem, který bohatě stačí na přezůvky, tělocvičný úbor, ale i hračky či svačinu na výlet. Všechny potřeby v něm děti rychle a jednoduše uzavřou pomocí tkaniček a vak si hravě přehodí přes rameno nebo si jej zavěsí na záda. Designéři mysleli na všechno, proto na vak přidali i praktická poutka, za která mohou děti vak uchopit do ruky nebo ho ve škole zavěsí na ramínko.

Prostorný vak na tělocvičný úbor nebo přezůvky je nezbytnou součástí výbavy školáka. Právě proto si na jeho designu dali návrháři Jeune Premier opravdu záležet. Sami jsou rodiče a vědí, že do školy se chodí s radostí právě tehdy, když si s sebou děti mohou vzít krásné školní pomůcky. Zapomeňte na nudné, jednobarevné vaky na přezůvky a tělocvik, které má téměř každý žák a ponořte se spolu s dravým tygrem do světa fantazie a kreativity. Design navržený rukou už na první pohled nese známky originality, kterou jinde jen tak snadno nenajdete a postará se o to, že tělocvičný úbor si vaše děťátko už nikdy nezapomene doma.

Vlastnosti

  • vak na tělocvik a přezůvky
  • pro děti od 24 měsíců
  • hmotnost 0,295 kg
  • rozměry 40*36 cm
  • ergonomický tvar
  • voděodolný materiál odpuzující špínu
  • ručně kreslený originální design
  • navržen v Belgii
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu40*36 cm
Hmotnost0,295 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.