Školní vak na tělocvik a přezůvky Gym Bag Rose Garden Jack Piers ergonomický luxusní provedení od 2 let 36*44*10 cm

Popis produktu

Kam odložím přezůvky, když odcházím ze školy domů? A v čem bude spinkat můj úbor na tělocvik, když ho právě nepoužívám? Na všechny tyto otázky existuje jediná odpověď - vak na tělocvik a přezůvky Gym Bag Rose Garden. Vak s retro designem je navržen podle nejnovějších módních trendů a požadavků dětí a úbor i přezůvky v něm budou v maximálním bezpečí. Do nového vaku Gym Bag Rose Garden z dílny belgické značky Jack Piers se váš prvňáček nebo prvňačka okamžitě zamilují. I rutinní přezouvání a oblékání na tělocvik bude od nynějška zážitkem, který rozproudí fantazii a otevře brány rozkvetlé zahrady s motýly.

Zdraví, bezpečnost a materiály

Modrý vzorovaný školní vak je díky své nízké váze 0,1 kg vhodný již pro děti od 24 měsíců, protože páteř nezatěžuje zbytečnou váhou. Na ramenou netěží a nezařezává se, a to zejména díky měkkým šňůrkam, které zároveň slouží jako uzavírání vaku. Zbrusu nový vak na tělocvik a přezůvky Jack Piers je vyroben z kvalitního voděodolného polyesteru, takže se velmi snadno čistí. Lehká, avšak odolná tkanina je zpracována tak, že dokonce nezachytává ani špínu. Vak je díky prvotřídním materiálům a zpracování nepromokavý zevnitř i zvenčí.

Vnitřek a design

Školní vak Jack Piers vypadá krásně zvenku, ale má toho co nabídnout i při pohledu zevnitř. Po jeho otevření děti objeví objem 16 litrů, který bohatě stačí na přezůvky, tělocvičný úbor, ale i hračky či svačinu na výlet. Všechny potřeby v něm děti rychle a jednoduše uzavřou pomocí šňůrek a vak si hravě prohodí přes rameno nebo si ho zavěsí na záda. Prostorný vak na tělocvičný úbor nebo přezůvky je nezbytnou součástí výbavy školáka. Právě proto si na jeho designu dali návrháři Jack Piers skutečně záležet.

Sami jsou rodiče a vědí, že do školy se chodí s radostí právě tehdy, když si s sebou děti mohou vzít krásné školní pomůcky. Zapomeňte na nudné, jednobarevné vaky na přezůvky a tělocvik, které má téměř každý žák a ponořte se spolu s rozkvetlou zahradou a motýly na modrém pozadí do světa fantazie a kreativity. Design navržený rukou už na první pohled nese známky originality, kterou jinde jen tak snadno nenajdete a postará se o to, že tělocvičně úbor si vaše děťátko už nikdy nezapomene doma.

Vlastnosti

 • vak na tělocvik a přezůvky
 • pro děti od 24 měsíců
 • hmotnost 0,1 kg
 • objem 16 litrů
 • rozměry 36*44*10 cm
 • nastavitelné ramenní popruhy
 • ergonomický tvar
 • reflexní prvky
 • voděodolný materiál odpuzující špínu
 • ručně kreslený originální design
 • navržený v Belgii
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Belgii
Rozměry produktu36*44*10 cm
Celková výška44 cm
Hmotnost0,1 kg
Objem L16,0 l
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.