Školní taška batoh Backpack Amsterdam Small Camo Shark Jack Piers malá ergonomická luxusní provedení od 2 let 23*28*11 cm

Popis produktu

Dobrodružný školní rok se žralokem právě začíná! Máte doma příštího prvňáčka? Zbystřete pozornost, protože školní taška Jack Piers se stane novou školní taškou vašeho děťátka a do školy ho bude provázet den co den. Vzorovaná školní taška Backpack Amsterdam Small Camo Shark Jack Piers má sice retro nádech, ale navržena je podle nejnovějších módních trendů a požadavků dětí. Do nového batohu Backpack Amsterdam Small Camo Shark z dílny belgické značky Jack Piers se váš prvňáček či prvňačka okamžitě zamilují. Stačí jeden jediný pohled na tuto designovou a nadčasovou tašku a děti se budou do školy těšit jako nikdy předtím.

Zdraví a bezpečnost

Školní taška je určena již pro děti chodící do školky, tedy pro děti od 2 let. Prázdný batoh váží pouhých 290 g a dětskou páteř nezatěžuje zbytečnou váhou. Rodiče při její koupi jistě ocení anatomicky tvarovaná záda s měkkou výztuží a polstrované ramenní popruhy, které jsou tak pohodlné, že děti tašku na ramenou nebudou ani cítit.

Samozřejmostí je i možnost nastavení popruhů, které se přizpůsobí vašemu školákovi a taška plná sešitů jej tak nepotáhne dozadu. To, že tvůrci tašky mysleli opravdu na všechno, dokazují také důkladně propracované detaily. Hlavní přihrádka tašky se uzavírá na zip, takže děti nebudou muset během každé přestávky bojovat s komplikovaným zapínáním, které se zasekává.

Materiály

První školní den se ponese ve znamení nových spolužáků a učitelů, ale chybět nesmí ani zbrusu nová školní taška. Menší batoh Jack Piers je vyroben z kvalitního voděodolného polyesteru, takže se velmi snadno čistí. Lehká, avšak odolná tkanina je zpracována tak, že dokonce nezachytává ani špínu. Taška je díky prvotřídním materiálům a zpracování nepromokavá zevnitř i zvenčí a učebnice zachrání i v případě, že si váš školák zapomene deštník.

Vnitřek

Malá školní taška Jack Piers nevypadá krásně jen zvenčí, ale i zevnitř. Po jejím otevření děti objeví objem 5 litrů, takže do tašky se vejde naprosto vše, co prvňáček během vyučování potřebuje, ale děti ji zároveň využijí i na výlety. Vnitřek batohu tvoří jedna prostorná přihrádka, do které se bez problémů vejdou všechny učebnice a sešity a ještě zůstane prostor na penál a samozřejmě svačinu. Tašce nechybí ani praktická přední kapsa na drobnosti a boční kapsa na láhev s vodou či na deštník.

Design

Na designu si tvůrci tašky Jack Piers dali opravdu záležet. Sami jsou rodiče a vědí, že do školy se chodí s radostí právě tehdy, když si děti mohou na záda vzít tašku, kterou každý obdivuje. Zapomeňte na nudné, jednobarevné školní tašky, které má téměř každý žák a vydejte se spolu s nebezpečným žralokem do světa, kde fantazie nezná hranic. Ukládat si každý večer sešity a učebnice do krásné tašky Jack Piers bude pro děti mnohem příjemnější a společnost jim bude dělat dravý žralok na vzorovaném pozadí. Design navržený rukou už na první pohled nese známky originality, kterou jinde jen tak snadno nenajdete.

Vlastnosti

 • školní taška pro děti od 2 let
 • určená pro první ročníky základní školy
 • hmotnost 290 g
 • objem 5 litrů
 • rozměry 23*28*11 cm
 • nastavitelné ramenní popruhy
 • ergonomický tvar
 • voděodolný materiál odpuzující špínu
 • jedna velká přihrádka
 • jedna přední kapsa a boční kapsy
 • ručně kreslený originální design
 • navržena v Belgii
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu23*28*11 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.