
| Věk | Od 3 let |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 62*58*105 cm |
| Celková výška | 105 cm |
| Rozměry balení | 50*12*56 cm |
| Rozměry kreslicí plochy | 43*43 cm |
| Magnetické | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Set produktů | Ano |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...