Školní tabule magnetická Blue Plastic Board 2v1 Smoby oboustranná na fixy a křídu a 7 doplňků

Popis produktu

Školní tabule magnetická Blue Plastic Board 2v1 od francouzského výrobce Smoby je špičková oboustranná tabule, se kterou se zabaví děti již od 3 let. Je vyrobena z pevné a odolné plastové konstrukce se zaoblenými hranami, její povrch je příjemný na dotek. Je velmi praktická, děti si na ni mohou z jedné strany psát fixou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je přihrádka na uložení psacích pomůcek, která částečně chrání podlahu před padajícím prachem při psaní křídou.

Děti se mohou těšit na sadu 7 doplňků, mezi nimiž najdou 6 barevných kříd a 1 smazatelnou fixu. Stylová tabule v pastelových barvách působí nadčasově, je vhodná pro kluky i holky. Zahrají si s ní na dlouhá léta, přičemž se výborně zabaví a zároveň se učí vytvářet svá první slova, počítat příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka pro kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky originálním doplňkům je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku.

Tabule pro děti lze velmi rychle sestavit, nezabírá moc místa. Její rozměry jsou 62*58*105 cm, přičemž celková výška je 105 cm. Francouzská společnost Smoby je známá svými originálními a kvalitními dětskými hračkami pro různé věkové kategorie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Hračky Smoby jsou tím nejlepším, co můžete nabídnout svým dětem, které se s nimi budou bavit dlouhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu62*58*105 cm
Celková výška105 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.