Školní tabule na hraní Máša a Medvěd 2v1 Smoby oboustranná s 18 doplňky fialová

Popis produktu

Smoby dětská oboustranná tabule Máša a Medvěd 2v1 na kreslení a psaní pro děti od 3 let. Je to plastová tabule provedena v příjemných odstínech fialové a růžové barvy. Z jedné strany dítě kreslí na tabuli křídami, a z druhé strany píše a kreslí pomocí smazatelný fixy. Když dítě vyroste, může si tabuli zavěsit na stěnu a používat ji na připomínky v pokoji, nebo v kuchyni. Balení dětské tabule obsahuje doplňky jako černý smazatelný fix a sadu barevných kříd. Rozměry tabule pro děti jsou 48*34*102 cm. Výška tabule se stojanem je 102 cm. Dětské kresby se z obou stran dají setřít hadříkem.

Tabuli pro děti lze použít i samostatně na zavěšení, nebo může stát na praktickém podstavci. Na vrchní části tabule se nachází držák na papír, který je krásně zdobený barevným motivem z dětské pohádky Máša a Medvěd. Máša a Medvěd je pohádka o milém malé holčičce a velkém medvědovi, kteří spolu zažívají různá dobrodružství. Tabule je svým provedením vhodná zejména pro holčičky a barevnou kombinací růžové, fialové a žluté barvy nádherně rozzáří dětský pokoj. Pod tabulí je držák, polička s přihrádkami na křídu, která zároveň zachycuje prach z křídy. Tabule se dá složit a zabírá málo místa.

Balení navíc obsahuje sadu obrázků na vybarvování s motivem Máša a medvěd a různých zvířátek. Je to velmi praktická dětská hračka, když se u dítěte už od útlého věku rozvíjejí kreslicí schopnosti, manuální zručnost ovládat tužku a křídu, počítat a psát. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček s dlouholetou tradicí, čímž je zárukou kvality a precizního zpracování. Produkty Smoby splňují přísné evropské normy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*34*102 cm
Celková výška102 cm
Rozměry balení50*10*65 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,82 cm
Barvafialová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné