Školní tabule 2v1 Smoby magnetická, oboustranná na zavěšení se 7 doplňky růžovo-zelená

Popis produktu

Smoby oboustranná tabule je fantastická multifunkční hračka 2v1 pro dívky od 3 let. Z jedné strany je dětská tabule magnetická, takže děti si na ni mohou pomocí magnetů připevnit svá umělecká díla nebo obrázky. Na tuto bílou magnetickou tabuli se dá i psát pomocí fixy, kterou najdete v balení. Druhá strana tabule je klasická černá, přesně taková jako ve škole. Na černou tabuli lze kreslit křídami, které přicházejí v balení spolu s dětskou oboustrannou tabulí. Celkem má dětská tabule 7 doplňků: 6 barevných kříd a 1 fix. Má příjemnou holčičí růžovou barvu v kombinaci se zelenou. Kromě toho, že se tato dětská tabule dá postavit na stojan jako plátno na malování, lze ji také zavěsit na stěnu. Je to velkou výhodou, pokud chcete ušetřit místo v dětském pokoji. S touto hračkou vaše ratolesti nikdy nebudou nudit. Součástí stojanu na dětskou tabuli je box na uložení kříd a fixů. Dětská tabule na kreslení se velmi jednoduše skládá, proto nezabere mnoho místa. Má kvalitní konstrukci, takže je stabilní a vydrží dlouhá léta.

Manipulací s tabulí a kreslením s křídami a ostatními pomůckami na kreslení se rozvíjí jemná motorika dětí. Vytváření různých obrázků a výtvorů se rozvíjí dětská fantazie a tvořivost, objevují své talenty, touží se zlepšovat a zdokonalovat. Také se zde děti mohou naučit jisté kázni a odpovědnosti, pokud mu řekneme, že si musí samo udržovat pořádek, že to má samo celé na starosti. Dítě se díky této tabuli může přiblížit světu dospělých, když se bude hrát na učitele. Mnoho malých dětí se velmi rádo hraje na učitele a tabule Smoby je na to skvělým prostředkem. Magnetická a kreslící tabule v jednom nesmí chybět v dětském pokoji žádného dítěte, pokud chcete, aby se nikdy nenudilo a aby se rozvíjela jeho představivost.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé paní učitelky. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*34*102 cm
Celková výška102 cm
Rozměry balení50*10*65 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...