Školní penál Pencil Case Race Dino Jack Piers ergonomický luxusní provedení od 2 let 20*6*9 cm

Popis produktu

Rychlá jízda s dinosaurem právě začíná! Ve známost se všem rodičům dává, že nový školní rok začne jedině s penálem Jack Piers! Školní penál Pencil Case Race Dino má sice retro nádech, ale navržen je podle nejnovějších módních trendů a požadavků dětí. V novém penálu Pencil Case Race Dino z dílny belgické značky Jack Piers je dostatek místa pro všechny psací potřeby vašeho malého školáka. Stačí jeden jediný pohled na tento designový a nadčasový penál a děti se budou do školy těšit jako nikdy předtím.

Nový vzorovaný penál Jack Piers je vyroben z kvalitního voděodolného polyesteru, takže se velmi snadno čistí. Lehká, avšak odolná tkanina je zpracována tak, že dokonce nezachytává ani špínu. Penál je navíc díky prvotřídním materiálům a zpracování nepromokavý zevnitř i zvenčí. Vlastnit tento zelený penál se vzorem dinosaura je na celém školním roce prostě to nejlepší.

Školní penál Jack Piers se vzorem dinosaura na zeleném pozadí vypadá krásně zvenčí, ale má co nabídnout i při pohledu zevnitř. Do penálu se bez problémů vejdou všechny psací potřeby školou povinných dětí. Jeden praktický zip zajistí, že k pastelkám, tužkám či fixkám se děti dostanou rychle a snadno. Tento jednokomorový penál Jack Piers je nezbytnou součástí výbavy školáka. Právě proto si na jeho designu dali návrháři Jack Piers opravdu záležet.

Sami jsou rodiče a vědí, že do školy se chodí s radostí právě tehdy, když si s sebou děti mohou vzít krásné školní pomůcky. Zapomeňte na nudné, jednobarevné penály, které má téměř každý žák a vydejte se s dinosaurem na parádní jízdu školním dnem. Design navržený rukou už na první pohled nese známky originality, kterou jinde jen tak snadno nenajdete a postará se o to, že psaní prvních čar a písmen bude mnohem zábavnější.

Vlastnosti

  • designový penál Jack Piers
  • pro děti od 24 měsíců
  • jednokomorový penál
  • hmotnost 80 g
  • rozměry 20*6*9 cm
  • voděodolný materiál odpuzující špínu
  • ručně kreslený originální design
  • navržen v Belgii
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu20*6*9 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.