Školní magnetická tabule 2v1 Smoby oboustranná se 7 doplňky a magnetické písmenka 72 ks

Popis produktu

Smoby magnetická oboustranná tabule 2v1 slouží na kreslení a psaní, je vhodná pro děti od 3 let. Je to plastová tabule provedena v trendových barvách zelené a růžové nebo zelené a modré barvy. Z jedné strany dítě kreslí na tabuli barevnými křídami, a z druhé strany píše a kreslí pomocí smazatelný fixy, nebo vytváří obrazce z magnetických písmenek. Když dítě vyroste, může si tabuli zavěsit na stěnu a používat ji na připomínky v pokoji, nebo v kuchyni. Balení dětské tabule obsahuje celkem 7 doplňků a 72 magnetických písmen, čísel a matematických znaků, se kterými se děti naučí počítat a poznávat písmenka abecedy.

Rozměry tabule pro děti jsou 48*42*102 cm. Výška tabule se stojanem je 102 cm. Dětské kresby se z obou stran dají setřít hadříkem. Magnetickú tabule pro děti lze použít i samostatné na zavěšení, nebo může stát na praktickém podstavci. Pod tabulí je držák, polička s přihrádkami na křídu a magnetky, která zároveň zachycuje prach z křídy. Je to velmi praktická dětská pomůcka na kreslení, když se u dítěte už od útlého věku rozvíjejí kreslicí schopnosti, manuální zručnost ovládat tužku a křídu, počítat, psát nebo vytvářet obrazce z magnetek.

Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku. Smoby je francouzský výrobce hraček s dlouholetou tradicí, čímž je zárukou kvality evropského standardu. Oboustranná tabule pro děti se dá složit a zabírá málo místa.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu62*58*105 cm
Celková výška105 cm
Rozměry balení50*12*65 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,75 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné