Školní lavice s žáky Classroom Smoby dva stoly a dvě děti s pohyblivýma rukama

Popis produktu

Školní lavice se žáky Classroom od francouzského výrobce Smoby je vynikající doplněk k dětské škole, se kterým se však dá hrát i samostatně na povolání učitele. Chlapci a dívky od 3 let se potěší 2 žákům (chlapec a dívka), kteří jsou vyrobeny z pevného a odolného kartonového materiálu. Jejich pravá ruka je vybavena otočným kloubem, takže se dokážou přihlásit, když znají správnou odpověď na učitelovu otázku. Díky praktickým stolkům a sadě 35 doplňků budou připraveni na každý školní den. K dispozici mají různé studijní materiály, jako jsou tabulky a různé veselé obrázky na vytváření logických asociací.

Po vyučovací hodině si mohou dát lavice k sobě a vychutnat si školní oběd. Žáci využijí jídelní příbory, talířky, kelímky a repliky jídel: zeleninové listy, kuřecí stehno, volské oko, pomeranč, jablíčko, koláček, pizzu a rajče. Z nich si dokážou připravit chutný a zdravý oběd. Po uplynutí jídelní přestávky může být vyučování ukončeno nebo bude jejich učitel pokračovat v učební látce. Přitom si samo rozvíjí logické myšlení, učí se správně vyjadřovat a vysvětlovat nové učivo z pozice učitele či spolužáka.

Při hře na učitele objevuje svět dospělých a získává pocit zodpovědnosti. Modely postav pomohou dětem překonat bázlivost, budou s lehkostí a sebevědomě vystupovat před budoucími spolužáky a učiteli. Edukativní lavice se žáky slouží jako výchovná metoda, díky níž si dítě může v domácím prostředí připravit na každodenní život ve škole a zbaví se trémy. Rozměry produktu jsou 32*10*60 cm.

Francouzský výrobce Smoby již dlouhá léta přináší ty nejkvalitnější hračky pro chlapce a dívky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší dítko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu32*10*60 cm
Celková výška60 cm
Rozměry balení52*14*61 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,4 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.