Školní lavice Smoby s úložným prostorem a 8 doplňky modro-oranžová

Popis produktu

Smoby dětská školní lavice s lavičkou k sezení a místem na uložení nohou je krásná modro-zeleno-oranžová lavice pro děti na kreslení a psaní. Dětská lavice spolu obsahuje 8 doplňků jako bílé křídy a fixy. Lavice pro děti je vyrobena z pevného a odolného plastu, který má velmi dlouhou životnost. Smoby dětská lavice s lavičkou obsahuje prostor pro kreslení a psaní s úložným prostorem pod psací deskou.

Deska na kreslení a psaní se dá nadzvednout do kolmé polohy a tak na ni kreslit nebo sklopit na stůl, zakrýt úložný prostor s pomůckami a tak na ni kreslit. Kresby se dají setřít hadříkem.  Deska je oboustranná, z jedné strany píše dítě křídou a z druhé pomocí fixy. Je to ideální lavice pro děti vhodná pro jedno dítě. Při hře se ale pohodlně vejdou vedle sebe i dvě děti. Pod deskou školní lavice pro děti je opěrka na nohy. Děti si psaním, kreslením rozvíjejí fantazii, manuální zručnost ovládat fix a křídy v ručičkách, koncentraci a umělecké vlohy.

Je to vhodná pomůcka pro děti již od 3 let. Značka Smoby je francouzský výrobce dětských hraček a pomůcek pro děti s dlouholetou zkušeností a proto je zárukou evropské kvality za skvělou cenu. Dětská školní lavice je skvělou pomůckou pro děti v předškolním a mladším školním věku kde si mohou procvičovat učivo nebo kreslit. Děti si psaním, kreslením rozvíjejí fantazii, manuální zručnost ovládat fix a křídy v ručičkách. Rozměry dětské lavice jsou 55*58*54 cm.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*58*54 cm
Výška pracovní plochy50-55 cm
Rozměry balení68*22*58 cm
Výška sedací plochy28 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,68 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...