Školní aktovka Schoolbag Paris Large Unicorn Power Blossom Jack Piers ergonomická luxusní provedení od 6 let 34*38 cm

Popis produktu

První školní den bude pohádkový jako tito jednorožci! Máte doma budoucí prvňačku? Poznejte aktovku Jack Piers, která se stane novou školní taškou vašeho děťátka a do školy ho bude provázet den co den. Aktovka Schoolbag Paris Large Unicorn Power Blossom Jack Piers je inspirována klasickými koženými taškami ze starých časů, ale navržená je podle nejnovějších módních trendů a požadavků dětí. Do nové školní aktovky Schoolbag Paris Large Unicorn Power Blossom z dílny belgické značky Jack Piers se váš prvňáček nebo prvňačka okamžitě zamilují. Stačí jeden jediný pohled na tuto designovou a nadčasovou aktovku a děti se budou do školy těšit jako nikdy předtím.

Zdraví a bezpečnost

Školní aktovka je určena primárně pro děti prvních ročníků, tedy pro školáky od 6 let. Prázdná aktovka váží pouhých 1,1 kg a dětskou páteř nezatěžuje zbytečnou váhou. Rodiče při její koupi jistě ocení anatomicky tvarovaná záda s měkkou výztuží a polstrované ramenní popruhy, které jsou tak pohodlné, že děti tašku na zádech nebudou ani cítit. Samozřejmostí je i možnost nastavení popruhů, které se přizpůsobí vašemu školákovi a taška plná sešitů ho tak nepotáhne dozadu.

To, že tvůrci tašky mysleli opravdu na vše, dokazují i ​​zámky s drobnými detaily. Jsou nejen stylové, ale také praktické. Stačí jedno stisknutí a aktovka se otevře. K otevření a zavření aktovky děti nebudou potřebovat sílu učitele nebo rodiče, zvládnou to i samy. O bezpečnost na cestě do školy se zase postarají reflexní prvky, se kterými bude vaše děťátko dostatečně viditelné a nepřehlédnutelné (a to nejen díky originálnímu ručně vytvořenému designu).

Materiály

První školní den se ponese ve znamení nových spolužáků a učitelů, ale chybět nesmí ani zbrusu nová školní taška. Aktovka Jack Piers je vyrobena z kvalitního voděodolného polyesteru, takže se velmi snadno čistí. Lehká, avšak odolná tkanina je zpracována tak, že dokonce nezachytává ani špínu. Aktovka je díky prvotřídním materiálům a zpracování nepromokavá zevnitř i zvenčí a učebnice zachrání i v případě, že si váš školák zapomene deštník.

Vnitřek

Aktovka Jack Piers nevypadá krásně pouze zvenčí, ale i zevnitř. Po jejím otevření děti objeví objem 16,5 litrů, takže do aktovky se vejde úplně všechno, co prvňáček během vyučování potřebuje. Vnitřek aktovky je rozdělen na dvě velké přihrádky, do kterých se bez problémů vejdou všechny učebnice a sešity a ještě zůstane prostor na penál a samozřejmě svačinu. Tašce nechybí ani praktická přední kapsa na drobnosti.

Design

Na designu si tvůrci tašky Jack Piers dali skutečně záležet. Sami jsou rodiče a vědí, že do školy se chodí s radostí právě tehdy, když si děti mohou na záda zavěsit tašku, kterou každý obdivuje. Zapomeňte na nudné, jednobarevné školní tašky, které má téměř každý žák a vyleťte spolu s jednorožci na růžovém pozadí do slaďoučkého světa fantazie a kreativity. Ukládat si každý večer sešity a učebnice do krásné aktovky Jack Piers bude pro děti mnohem příjemnější a společnost jim budou dělat nádherní jednorožci. Design navržený rukou už na první pohled nese známky originality, kterou jinde jen tak snadno nenajdete.

Vlastnosti

 • školní aktovka pro děti od 6 let
 • určená pro první ročníky základní školy
 • hmotnost 1,1 kg
 • objem 16,5 litrů
 • rozměry 34*38*15 cm
 • nastavitelné ramenní popruhy
 • ergonomický tvar
 • reflexní prvky
 • voděodolný materiál odpuzující špínu
 • dvě velké přihrádky
 • jedna přední kapsa
 • ručně kreslený originální design
 • navržena v Belgii
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodVyrobeno v Belgii
Rozměry produktu34*38*15 cm
Celková výška34 cm
Hmotnost1,1 kg
Objem L16,5 l
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.