Školní aktovka It Bag Midi Croisette Cornette Jeune Premier ergonomická luxusní provedení 30*38 cm

Popis produktu

Slaďoučká zmrzlina na každé vyučovací hodině? Ano, ano, ano! Poznejte aktovku Jeune Premier, která se stane novou školní taškou vašeho děťátka a do školy ho bude doprovázet den co den. Dokonalá aktovka s motivem zmrzliny a květin It bag Midi Croisette Cornette Jeune Premier je inspirována klasickými koženými taškami ze starých časů, ale navržena je podle nejnovějších módních trendů a požadavků dětí. Do nové školní aktovky It bag Midi Croisette Cornette z dílny luxusní belgické značky Jeune Premier se váš prvňáček či prvňačka okamžitě zamilují. Stačí jeden jediný pohled na tuto designovou a nadčasovou aktovku a děti se budou do školy těšit jako nikdy předtím.

Zdraví a bezpečnost

Luxusní školní aktovka je určena primárně pro děti prvních ročníků, tedy pro školáky od 6 let vysoké 110–134 cm. Prázdná aktovka váží pouhých 0,9 kg a dětskou páteř nezatěžuje zbytečnou váhou. Rodiče při její koupi jistě ocení anatomicky tvarovaná záda s měkkou výztuží a polstrované ramenní popruhy, které jsou tak pohodlné, že děti tašku na ramenou nebudou ani cítit. Samozřejmostí je i možnost nastavení popruhů, které se přizpůsobí vašemu školákovi a taška plná sešitů jej tak nepotáhne dozadu.

To, že tvůrci tašky Jeune Premier mysleli opravdu na všechno, dokazují také elegantní zámky vypracované do nejmenšího detailu. Jsou nejen stylové, ale také praktické. Stačí jeden stisk a aktovka se otevře. K otevření a zavření aktovky děti nebudou potřebovat sílu učitele nebo rodiče, zvládnou to i samy. O bezpečnost na cestě do školy se zase postarají reflexní prvky, se kterými bude vaše děťátko dostatečně viditelné a nepřehlédnutelné (a to nejen díky originálnímu ručně vytvořenému designu).

Materiály

První školní den se ponese ve znamení nových spolužáků a učitelů, ale chybět nesmí ani zbrusu nová školní taška. Aktovka Jeune Premier je vyrobena z kvalitního voděodolného materiálu, takže se velmi snadno čistí. Lehká, avšak odolná tkanina je zpracována tak, že dokonce nezachytává ani špínu. Aktovka je díky prvotřídním materiálům a zpracování nepromokavá zevnitř i zvenčí a učebnice zachrání i v případě, že si váš školák zapomene deštník. A tak jako všechny produkty značky Jeune Premier, i aktovka It Bag Midi je 100% veganská.

Vnitřek

Stylová aktovka Jeune Premier s rozkošným motivem nevypadá krásně jen zvenčí, ale i zevnitř. Po jejím otevření děti objeví objem 16,5 litru, takže do aktovky se vejde úplně vše, co prvňáček během vyučování potřebuje. Vnitřek aktovky je rozdělen na dvě velké přihrádky, do kterých se bez problémů vejdou všechny učebnice a sešity a ještě zůstane prostor na penál a samozřejmě svačinu. Tašce nechybí ani praktická přední kapsa na drobnosti a boční kapsa na láhev s vodou nebo deštník.

Design

Na designu si tvůrci tašky Jeune Premier dali opravdu záležet. Sami jsou rodiče a vědí, že do školy se chodí s radostí právě tehdy, když si děti mohou na záda vzít tašku, kterou každý obdivuje. Zapomeňte na nudné, jednobarevné školní tašky, které má téměř každý žák a přeneste se spolu se slaďoučkou zmrzlinou do světa fantazie a kreativity. Ukládat si každý večer sešity a učebnice do okouzlující aktovky Jeune Premier bude pro děti mnohem příjemnější a společnost jim bude dělat ta nejlepší zmrzlina pod sluncem a rozkošný design. Ten je navržen rukou a už na první pohled nese známky originality, kterou jinde jen tak lehce nenajdete.

Vlastnosti

 • školní aktovka pro děti od 6 let
 • určená pro první ročníky základní školy
 • vhodná pro výšku 110–134 cm
 • hmotnost 0,9 kg
 • objem 16,5 litrů
 • rozměry 30*38*15 cm
 • nastavitelné ramenní popruhy
 • ergonomický tvar
 • reflexní prvky
 • voděodolný materiál odpuzující špínu
 • dvě velké přihrádky
 • jedna přední kapsa
 • ručně kreslený originální design
 • navržena v Belgii
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
Rozměry produktu30*38*15 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.