Školní aktovka It Bag Maxi Tiger Flame Jeune Premier ergonomická luxusní provedení 35*41 cm

Popis produktu

Do nového školního roku děti vstoupí jedině stylově! Poznejte aktovku Jeune Premier, která se stane novou školní taškou vašeho děťátka a do školy ho bude doprovázet den co den. Tmavá aktovka It bag Maxi Tiger Flame Jeune Premier je inspirována klasickými koženými taškami ze starých časů, ale navržena je podle nejnovějších módních trendů a požadavků dětí. Do nové školní aktovky It bag Maxi Tiger Flame z dílny luxusní belgické značky Jeune Premier se váš prvňáček okamžitě zamiluje. Školní taška Jeune Premier odráží nejmodernější styl v dětské a dorostenecké módě, díky čemuž budou vaše děti právem hrdé na svou novou školní tašku.

Zdraví a bezpečnost

Luxusní školní aktovka je určena primárně pro děti prvních ročníků, tedy pro školáky od 8 let o výšce 122–158 cm. Prázdná aktovka váží pouhých 1,15 kg a dětskou páteř nezatěžuje zbytečnou váhou. Rodiče při její koupi jistě ocení anatomicky tvarovaná záda s měkkou výztuží a polstrované ramenní popruhy, které jsou tak pohodlné, že děti tašku na ramenou nebudou ani cítit. Samozřejmostí je také možnost nastavení popruhů, které se přizpůsobí vašemu školákovi a taška plná sešitů jej tak nepotáhne dozadu.

To, že tvůrci tašky Jeune Premier mysleli opravdu na všechno, dokazují také elegantní zámky vypracované do nejmenšího detailu. Jsou nejen stylové, ale také praktické. Stačí jeden stisk a aktovka se otevře. K otevření a zavření aktovky děti nebudou potřebovat sílu učitele nebo rodiče, zvládnou to i samy. O bezpečnost na cestě do školy se zase postarají reflexní prvky, se kterými bude vaše děťátko dostatečně viditelné a nepřehlédnutelné (a to nejen díky originálnímu ručně vytvořenému designu).

Materiály

První školní den se ponese ve znamení nových spolužáků a učitelů, ale chybět nesmí ani zbrusu nová školní taška. Aktovka Jeune Premier je vyrobena z kvalitního voděodolného materiálu, takže se velmi snadno čistí. Lehká, avšak odolná tkanina je zpracována tak, že dokonce nezachytává ani špínu. Aktovka je díky prvotřídním materiálům a zpracování nepromokavá zevnitř i zvenčí a učebnice zachrání i v případě, že si váš školák zapomene deštník. A tak jako všechny produkty značky Jeune Premier, i aktovka It Bag Maxi je 100% veganská.

Vnitřek

Špičková aktovka Jeune Premier s motivem dravého tygra nevypadá krásně jen zvenčí, ale i zevnitř. Po jejím otevření děti objeví štědrý objem 28,7 litrů, takže do aktovky se vejde naprosto vše, co prvňáček během vyučování potřebuje. Vnitřek aktovky je rozdělen na dvě extra velké přihrádky, do kterých se bez problémů vejdou všechny učebnice a sešity a ještě zůstane prostor na penál a samozřejmě svačinu. Tašce nechybí ani praktická přední kapsa na drobnosti a extra úložný prostor uvnitř tašky, který se uzavírá na zip.

Design

Na designu si tvůrci tašky Jeune Premier dali opravdu záležet. Sami jsou rodiče a vědí, že do školy se chodí s radostí právě tehdy, když si děti mohou na záda vzít tašku, kterou každý obdivuje. Zapomeňte na nudné, jednobarevné školní tašky, které má téměř každý žák a vydejte se spolu s dravým tygrem do světa fantazie a kreativity. Ukládat si každý večer sešity a učebnice do krásné aktovky Jeune Premier bude pro děti mnohem příjemnější a společnost jim bude dělat nebezpečný tygr. Design navržený rukou už na první pohled nese známky originality, kterou jinde jen tak snadno nenajdete.

Vlastnosti

 • školní aktovka pro děti od 8 let
 • určená pro první ročníky základní školy
 • vhodná pro výšku 122–158 cm
 • hmotnost 1,15 kg
 • objem 28,7 litrů
 • rozměry 35*41*20 cm
 • nastavitelné ramenní popruhy
 • ergonomický tvar
 • reflexní prvky
 • voděodolný materiál odpuzující špínu
 • dvě velké přihrádky
 • jedna přední kapsa
 • ručně kreslený originální design
 • navržena v Belgii
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Rozměry produktu35*41*20 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.