Škola pro předškoláky oboustranná School Smoby Hra na učitele a žáka se spoustou naučných her a 104 doplňků

Popis produktu

Škola pro předškoláky je vynikající hračka pro děti od 3 let, které se hravým způsobem naučí spoustu nových věcí! Nadčasová třída dokáže dětem přiblížit typický den ve školce, se sourozenci a kamarády si zahrají na povolání učitelů a žáků. K dispozici budou mít velkou školní stěnu, na které jsou umístěny hodiny, oboustranná tabule, na kterou je možné psát křídou a fixkou, velké kolo pro procvičení znalosti čísel a zároveň plánovač aktivit, obrázek vláčku s jednotlivými měsíci v roce, klipy pro uchycení papírů s kresbami, poličky na odkládání doplňků a ještě mnohem víc. Skládací třída je vyrobena z kvalitních a odolných plastů, přičemž její stabilní celokovový rám se 4 nohami lze velmi snadno složit do rozměrů 111*41 cm a uložit do skříně či schovat pod postel.

Pro realističtější zážitky mají děti k dispozici 104 doplňků, mezi kterými najdou smazatelnou černou fixku, hadřík, magnetická čísla, písmena a symboly, 4 designové karty s obrázky stromů pro správné určení ročního období, 4 kartičky pro určení aktuálního počasí, 8 kartiček žáků se jmény, které učitel rozdělí podle jejich docházky pod symbol se školní taškou nebo symbol s domem. Kartičky z tvrdého kartonu mají na zadní straně suchý zip, díky čemuž se snadno připevní na tabuli. Děti si procvičí i cizí jazyk – s kartičkou pro určování dní v týdnu objeví slovíčka ve francouzštině a angličtině. Se 7 kartičkami aktivit určí učitel žákům jejich další program – fotbal, oběd, malování, čtení, učení, spánek nebo hudební výchova. Děti se také výborně zabaví při skládání postavičky, také se naučí rozeznávat různé geometrické tvary.

Tato školní hračka je vyhotovena v pestrých barvách s krásnými obrázky, děti získávají pozitivní vztah k učení. Naučí se počítat, zopakují si abecedu, procvičí si cizí jazyk a zažívají veselé chvíle. Při kreslení a psaní si procvičují jemnou motoriku, rozvíjí si fantazii a představivost. Také si zlepšují paměť a logické myšlení, upevňují si správné návyky při učení. V žácích se probouzí zdravé sebevědomí, chuť soutěžit a ukázat své znalosti. Děti, které si hrají na povolání učitelů, se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti za své malé studenty, snaží se co nejlépe vysvětlit učivo a pomoci jim s přípravou. Tímto způsobem si tříbí komunikační a vyjadřovací schopnosti. Celkové rozměry rozložené třídy jsou 135*41*111 cm.

Francouzský Smoby přináší dětem moderní hračky s vlastním originálním příběhem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu135*111 cm / 41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozměry balení52*14*61 cm
Celková délka135 cm
MagnetickéAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,9 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.