Skluzavka Toboggan XS Smoby 90cm plocha na klouzání s vodotryskem zelená od 2 let

Popis produktu

Dětská skluzavka Smoby v krásném zelené provedení je kvalitní a originální skluzavka. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Je velmi bezpečná díky své ergonomicky tvarované ploše na klouzání zaručuje příjemný a pohodlný pocit z jízdy pro každé dítě. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Nezabírá mnoho místa a pro její malý rozměr se snadno vejde do dětského pokoje či do kufru auta, proto si ji můžete vzít s sebou na chatu či k vodě.

Jedinečnou vlastností malé dětské skluzavky XS Toboggan je kvalitní UV filtr, který chrání povrch plastu před slunečním zářením a zajišťuje tak, že barvy zůstanou krásně zářivé jako v první den během dlouhých let. Navíc dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, kde se dá napojit hadice a dítě se může klouzat na vodě do bazénku jako po malém toboganu. Je to velká zábava a děti milují jízdu na skluzavce. Skluzavka pro děti pěkně ozdobí každý dvůr či zahradu. U dětí pestré barvy stimulují jejich představivost a podněcují fantazii. Dětská skluzavka má nosnost 20 kg.

Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu. Lezení po schůdkách je díky tomu bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Plastový povrch skluzavky je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Její hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost skluzavky pro děti, která je vyrobena podle norem a evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Každé dítě miluje jízdu na skluzavce, proto je to jedna z nejoblíbenějších hraček na zahradu.

Vlastnosti

  • zelené barevné provedení
  • po připojení na vodu se změní na tobogan
  • délka plochy na klouzání 90 cm
  • nosnost 20 kg
  • vhodná od 2 let
  • UV filtr chrání barvy před vyblednutím
  • kompaktní rozměry
  • ze sametově jemného plastu
  • rozměry vhodná i do dětského pokoje
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*50*75 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení106*51*25 cm
Celková délka125 cm
Délka plochy na klouzání90 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,6 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.