Skluzavka Starplast vlnitá s kovovou konstrukcí dlouhá 1,85 m modrá

Popis produktu

Starplast skluzavka pro děti na zahradu či na dvůr má pevný kovový žebřík a stabilní konstrukci. Dětská skluzavka má po poskládání 130 cm vysoký žebřík. Délka části na klouzání je dlouhá 1,85 metru a 40 cm široká. Její celková délka je 206 cm. Maximální nosnost dětské skluzavky s kovovou konstrukcí je 50 kg. Skluzavka pro děti je vlnovitá, což zaručuje příjemné a vzrušující klouzání pro vaše ratolesti. Bezpečnost skluzavky je zaručena díky její stabilitě a odolným plastovým materiálem.

Dítě vychází na skluzavku po protiskluzových schůdcích a zároveň se přidržuje kovové konstrukce zábradlí. V letních měsících je skluzavka využitelná v kombinaci s bazénem, a dítě se může uklouznout přímo do vody. Je to doplněk, po kterém touží každé dítě. Díky ploše smyku až 185 cm je intenzivní pocit z uklouznutí zaručen, a děti se dokáží hrát venku dlouhé hodiny.

Pohybem si děti upevňují opěrnou soustavu, svalstvo, tříbí si rozvahu, odhad, plánování, koordinaci pohybů a přesnost. Barva dětské skluzavky Starplast je provedena v krásné modro zelené barevné kombinaci, která zapadne na vaši zahradu, či dvůr. Děti si mohou klouzání na skluzavce užívat dlouhá léta. Je to kvalitní výrobek od společnosti Starplast, která se zabývá produkcí plastových hraček a doplňků.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
Rozměry produktu206 x 130 x115 cm
Celková výška115 cm
Nosnost50 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...