Skluzavka Megagliss 2v1 Smoby délka 3,3 / 1,9 m červeno-zelená od 24 měsíců

Popis produktu

Smoby skluzavka pro děti Toboggan Megagliss Super 2v1pevnou konstrukci, která se dokáže přizpůsobit potřebám vašeho dítěte a roste spolu s ním. Jednoduchým způsobem se promění na malou skluzavku s délkou plochy smyku 1,9 metru a připojením druhé části, z ní jednoduše vytvoříme úžasnou skluzavku s délkou smyku až 3,3 metru. Klouzání je intenzivní zážitek pro každé dítě a dětská skluzavka Smoby Toboggan Megagliss Super 2v1 se stane zaručeně ozdobou vaší zahrady či dvora. Nejmenší skluzavka je vhodná pro děti již od 2 let. Je to kvalitní francouzský výrobek, který v sobě nese francouzský šarm a dokonalost. Plast je příjemný a sametový na dotek, má jemné a oblé hrany, které jsou pro dítě bezpečné. Bezpečnost dětské skluzavky zaručuje protiskluzový patent na schůdkách a pevná konstrukce, posílená plastovou oporou uprostřed konstrukce i na zemi. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg.

Dítě se drží pevných opěradel po bocích skluzavky. Během horkých letních dnů se dá pohodlně napojit na hadici - voda stéká do bazénu a děti mají svůj vlastní domácí tobogan a vytvořením kaskády se dítě klouže rovnou do bazénu. Unikátní UV filtr chrání plasty před vyblednutím a zničením od slunce, a tak zaručuje že barvy nevyblednou po dlouhou dobu a zůstanou zářivé jako v první den během dlouhých let používání. Je provedena v krásných svěžích barvách zelené, bílé, červené a šedé barvy, které perfektně zapadnou na vaši zahradu, či na dvůr. Barevnost skluzavky v dětech podporuje představivost a fantazii. Skluzavka pro děti je využitelná na jaře, v létě či na podzim a stane se oblíbeným místem na hraní pro vaše děti.

Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Menší skluzavka spolu s větší vytvářejí dětskou skluzavku rozměrů 325*120*180 cm. Dětská skluzavka Smoby Megagliss Toboggan 2v1 prošla přísnými testy odolnosti a kvality, a produkt je držitelem certifikátu. Je vyrobena z pevných a kvalitních plastových materiálů s pevnou konstrukcí. Skluzavka má jednoduchou montáž a demontáž. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost skluzavky pro děti, která je vyrobena podle všech norem evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Každé dítě miluje jízdu na skluzavce, proto je to jedna z nejoblíbenějších hraček na zahradu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu325*120*180 cm
Celková výška180 cm
Rozměry balení147*61*55 cm
Výškově nastavitelnéAno
Délka plochy na klouzání330 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost18,80 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.