Skluzavka ekologická s vodotryskem a posezením pro basketbalisty Toboggan XL Slide Green Smoby 230 cm plocha na klouzání

Popis produktu

Ekologická skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green od francouzského výrobce Smoby potěší chlapce a dívky již od 3 let. Mimořádně pevná konstrukce skluzavky je stabilní a pyšní se nosností až 50 kg, plocha na klouzání má délku až 2,3 metru. Je vyrobena z pevného a odolného plastu, který je sametový na dotek, také má jemné a oblé hrany. Bezpečnost dětské skluzavky zaručují masivní držadla a protiskluzové schůdky vyrobené technologií Blow Moulding, díky čemuž jsou mimořádně pevné a stabilní. Skluzavka se dá napojit na vodu, díky čemuž ji děti dokážou využívat i jako tobogan, který jim přinese chladivé osvěžení během horkých letních dnů.

Basketbalový koš umožní chlapcům a dívkám zahrát si na basketbalisty, trénovat koordinaci ruka-oko, rozvíjejí si svůj sportovní talent a zlepšují kondici. Hlavní předností basketbalového koše s fixační sadou je možnost různého uchycení – lze připevnit na skluzavku z různých stran, rovněž i na klasickou stěnu. Průměr basketbalového koše je 27 cm, míč není součástí balení. Děti potěší také vodní hra, která se dá umístit pod skluzavku nebo položit volně v zahradě. Vodní hru lze připojit na zahradní hadici, díky čemuž dokáže vytvořit efekt vodního tunelu. Nastavitelná výška trysek umožní nastavit sílu proudění vody v závislosti na tlaku vody.

Po každé hře na zahradě děti výborně zrelaxují díky sadě zahradního nábytku, ve které se nachází modrý stolek a 2 židle KidChair. Zelená a žlutá židle jsou vybaveny pohodlnými opěradly, mají vysokou nosnost až 50 kg. Zahradní nábytek je odolný, vyniká vysokou stabilitou, je vhodný i do interiéru. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž její celková výška je 50 cm. Skluzavka si díky UV filtru zachová krásné barvy i po letech a je vybavena ergonomickou plochou na klouzání. Při její ekologické výrobě se použilo až 70 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby už desetiletí přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • ekologická skluzavka (při výrobě bylo použito 70 % recyklovaného materiálu)
 • po napojení na vodu se změní na dětský tobogan (zahradní hadice není součástí balení)
 • délka plochy na klouzání až 230 cm
 • max. nosnost 50 kg
 • vhodná pro děti od 3 let
 • rozměry stolku jsou 76*52*45 cm
 • rozměry židle jsou 33*33*50 cm (výška sedáku 27 cm)
 • UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • zářivé barvy, které podněcují dětskou fantazii
 • ze sametově jemného a odolného plastu
 • vhodná do každé zahrady nebo na dvůr
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.