Popis produktu

Ekologická skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green od francouzského výrobce Smoby potěší chlapce a dívky již od 3 let. Mimořádně pevná konstrukce skluzavky je stabilní a pyšní se nosností až 50 kg, plocha na klouzání má délku až 2,3 metru. Je vyrobena z pevného a odolného plastu, který je sametový na dotek, také má jemné a oblé hrany. Bezpečnost dětské skluzavky zaručují masivní držadla a protiskluzové schůdky vyrobené technologií Blow Moulding, díky čemuž jsou mimořádně pevné a stabilní. Skluzavka se dá napojit na vodu, díky čemuž ji děti dokážou využívat i jako tobogan, který jim přinese chladivé osvěžení během horkých letních dnů.

Basketbalový koš umožní chlapcům a dívkám zasportovat si na čerstvém vzduchu, dá se připevnit na skluzavku z různých stran, také na klasickou stěnu. Děti potěší také vodní hra, která se dá umístit pod skluzavku nebo položit volně v zahradě. Vodní hra lze připojit na zahradní hadici, díky čemuž dokáže vytvořit efekt vodního tunelu. Hrací stěna Activity Wall je vybavena sadou 29 doplňků a děti naplno rozvíjejí svoji kreativitu a fantazii se 6 zábavnými aktivitami. Vyzkoušejí si vytváření dráhy pro míčky, vytváření vodní dráhy, kolo se sportovními aktivitami, hraní piškvorek, házení míčků do kelímků nebo se učí psát křídou na tabulku.

Po každé hře na zahradě děti výborně zrelaxují díky sadě zahradního nábytku, ve které se nachází modrý stolek a 2 židle KidChair. Zelená a žlutá židle jsou vybaveny pohodlnými opěradly, mají vysokou nosnost až 50 kg. Zahradní nábytek je odolný, vyniká vysokou stabilitou, je vhodný i do interiéru. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž její celková výška je 50 cm. Skluzavka si díky UV filtru zachová krásné barvy i po letech a je vybavena ergonomickou plochou na klouzání. Při její ekologické výrobě se použilo až 70 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby už desetiletí přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • ekologická skluzavka (při výrobě bylo použito 70 % recyklovaného materiálu)
 • po napojení na vodu se změní na dětský tobogan (zahradní hadice není součástí balení)
 • délka plochy na klouzání až 230 cm
 • max. nosnost 50 kg
 • vhodná pro děti od 3 let
 • rozměry stolku jsou 76*52*45 cm
 • rozměry židle jsou 33*33*50 cm (výška sedáku 27 cm)
 • průměr basketbalového koše je 27 cm (míč není součástí balení)
 • UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • zářivé barvy, které podněcují dětskou fantazii
 • ze sametově jemného a odolného plastu
 • vhodná do každé zahrady nebo na dvůr
 • kvalitní francouzský výrobek

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.