Skluzavka ekologická s vodotryskem a basketbalovým košem Toboggan XL Slide Green Smoby 230 cm plocha na klouzání

Popis produktu

Ekologická skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green od francouzského výrobce Smoby okouzlí chlapce a dívky již od 3 let. Mimořádně pevná konstrukce skluzavky je stabilní a pyšní se vysokou nosností 50 kg, plocha na klouzání má délku až 2,3 metru. Je vyrobena z pevného a odolného plastu, který je sametový na dotek, rovněž má jemné a oblé hrany. Bezpečnost dětské skluzavky zaručují masivní držadla a protiskluzové schůdky vyrobené technologií Blow Moulding, díky čemuž jsou mimořádně pevné a stabilní. Skluzavka se dá napojit na vodu, díky čemuž ji děti dokážou využívat i jako tobogan, který jim přinese chladivé osvěžení během horkých letních dnů.

Basketbalový koš umožní chlapcům a dívkám zahrát si na basketbalisty, trénovat koordinaci ruka-oko, rozvíjejí si svůj sportovní talent a zlepšují kondici. Hlavní předností basketbalového koše je možnost různého uchycení – lze připevnit na skluzavku z boční strany nebo přední strany skluzavky. Dětský koš také dokážete upevnit i na klasickou stěnu v libovolné pozici, snadno jej přizpůsobíte věku a výšce dítěte. Basketbalový koš je vybaven fixační sadu pro uchycení, umožňuje snadnou montáž a demontáž. Rozměry basketbalové konstrukce s košem jsou 43*54*55 cm, přičemž jeho celková výška je 54 cm. Průměr basketbalového koše je 27 cm, míč není součástí balení.

Skluzavka je vybavena pohodlnou ergonomickou plochou na klouzání, kterou děti ocení při každodenní hře. Povrch skluzavky je vybaven UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání. Je vyhotovena v jemných přírodních barvách, které se dokonale hodí pro každý dvůr nebo zahradu a pomáhají v dětech rozvíjet fantazii a představivost. Skluzavka je vyrobena ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 70 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby už desetiletí přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

  • ekologická skluzavka (při výrobě bylo použito 70 % recyklovaného materiálu)
  • po napojení na vodu se změní na dětský tobogan (zahradní hadice není součástí balení)
  • délka plochy na klouzání až 230 cm
  • max. nosnost 50 kg
  • vhodná pro děti od 3 let
  • UV filtr chrání barvy před vyblednutím
  • zářivé barvy, které podněcují dětskou fantazii
  • ze sametově jemného a odolného plastu
  • vhodná do každé zahrady nebo na dvůr
  • kvalitní francouzský výrobek

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozměry balení187*33*60 cm
Délka plochy na klouzání230 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.