Skládačka Kiubis 3D Blocks & Stories The Farm´s Windmill Educa 5 figurek a větrný mlýn od 24 měsíců

Popis produktu

Didaktická skládačka Kiubis 3D The Farm´s Windmill překvapí a potěší všechny chlapce a dívky již od 2 let. Skládačka obsahuje až 5 veselých figurek, jejichž díly lze navzájem kombinovat a skládat jeden na druhý. Součástí dětské stavebnice je také 3D scéna větrného mlýna, který se pokusí farmář opravit s pomocí svých přátel. Chlapci a dívky si díky této skvělé skládačce budou moci plně rozvíjet svou fantazii a představivost, prožívat dobrodružství při opravě větrného mlýna a vymýšlet si vlastní příběhy.

Didaktická skládačka Kiubis se zaměřuje na zlepšování jemné motoriky a koordinace ruka-oko. Při skládání figurek se děti učí trpělivosti, rozvíjí si logické myšlení a prostorové vidění. Didaktická hračka jim umožní ponořit se do hry na farmáře, každý den vytvářejí nové krátké příběhy a interakce mezi figurkami. Se skládačkou se výborně pobaví i se svými sourozenci a kamarády, přičemž si zlepšují jazykové a komunikační schopnosti, rychleji se socializují.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Specializuje se zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her pro děti. Hračky Educa splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, proto jsou pro hry vašich dětí bezpečné. V nabídce firmy Educa je spousta krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší kolekci. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodŠpanělsko
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.