Skládačka Kiubis 3D Blocks & Stories Party at the Farm Educa 5 figurek s traktorem a farmou od 24 měsíců

Popis produktu

Didaktická skládačka Kiubis 3D Party at the Farm od španělského výrobce Educa představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky již od 2 let. Skládačka obsahuje až 5 veselých figurek, jejichž díly lze navzájem kombinovat a skládat jeden na druhý. Součástí dětské stavebnice je také 3D scéna farmy, ve které si dítě zahraje na schovávanou s figurkami zvířátek. Chlapci a dívky si díky této skvělé skládačce budou moci naplno rozvíjet svou fantazii a představivost, prožívat dobrodružství při hledání zvířátek s farmářem, který je odveze na traktoru s přívěsem.

Didaktická skládačka Kiubis se zaměřuje na zlepšování jemné motoriky a koordinace ruka-oko. Při skládání figurek se děti učí trpělivosti, rozvíjí si logické myšlení a prostorové vidění. Didaktická hračka jim umožní ponořit se do hry na farmáře, každý den vytvářejí nové krátké příběhy a interakce mezi figurkami. Se skládačkou se výborně pobaví i se svými sourozenci a kamarády, přičemž si zlepšují jazykové a komunikační schopnosti, rychleji se socializují.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Specializuje se zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her pro děti. Hračky Educa splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, proto jsou pro hry vašich dětí bezpečné. V nabídce firmy Educa je spousta krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší kolekci. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodŠpanělsko
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.