Skládací věž Cotoons Super Magic Tower Smoby s 9 kelímky od 12 měsíců

Popis produktu

Skládací věž Cotoons Super Magic Tower Smoby je krásná barevná didaktická hračka pro děti od 12 měsíců. Balení se skládá z 9 kelímků, velikostně seřazených od největšího po nejmenší. Každý kelímek pro miminka má jinou barvu a je zdoben pěkným obrázkem postaviček Cotoons. Skládací kelímky do sebe dokonale zapadají. Po postavení skládací kelímky pro děti na sobě pěkně stojí a vytvářejí až 72 cm vysokou barevnou věž. Díky svému provedení kelímky ze sebe nesklouznou a to vše díky drážkám po obvodu každého z nich, které zapadnou do vrchní strany druhého kelímku. Barevné provedení kelímků v zelené, růžové, oranžové, žluté, bílé barvě a tři odstíny modré poutají pozornost dětí.

Každý kelímek má na svém dně z vnější strany různé obrazce a kytičky. Ty může dítě při hře na písku obtiskovat, a tak jeho výtvory z písku dostanou i zajímavý vzor. Také si jejich uchopením a zkoumáním obrazců dítě vyvíjí jemnou motoriku – poznává nové vzory svými prstíčky. Kelímky Cotoons jsou skvělým nástrojem na poznávání barev, ale i barevných odstínů a děti na nich pochopí princip skládání a vkládání. Didaktická hračka pro nejmenší děti, skládací kelímky se dají ukládat na sebe, čímž si děťátko postaví jednoduchou věž. Také se skládací kelímky dají pohodlně odložit, protože v opačném směru do sebe zapadnou – od největšího po nejmenší, a tak nezabírají mnoho místa.

Dětské skládací kelímky jsou také ideální hračkou nejen do písku, ale i na hru ve vaně při koupání – jen tak na koukání, či na přelévání vody. Dětské hračky pro nejmenší Smoby jsou vyrobeny z příjemného jemného plastu, v krásných čistých a zářivých barvách. Kelímky jsou zdobené reliéfem a obrázky zvířátek Cotoons. Smoby, francouzský výrobce hraček, je renomovaný výrobce hraček, které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Plastový materiál je příjemný a sametový na dotek, vhodný pro jemné dětské ručky. Je to kvalitní evropský výrobek, který má certifikát kvality, splňující přísné evropské normy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu20*20*73 cm
Celková výška73 cm
Rozměry balení21*21*73 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,53 kg
Barvapastelová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné