Věž z cukrové třtiny rostliny Bio Sugar Cane Magic Tower Smoby 40 cm 6 kelímků – z kolekce Smoby Green 100% recyklovatelné od 12 měsíců

Popis produktu

Překvapte své nejmenší kvalitními hračkami z kolekce Smoby Green. Pro chlapce a dívky od 12 měsíců máme připravenou vynikající skládací věž Bio Magic Tower, která je vyrobena z pravé cukrové třtiny. Tuto skvělou hračku tvoří 6 barevných kelímků, které perfektně do sebe zapadnou, od největšího po nejmenší. Skládací kelímky jsou ozdobeny hezkými přírodními vzory, mezi nimiž je sluníčko, mračna, berušky, motýli, hvězdičky a měsíčky. Díky použitému materiálu je věž 100% recyklovatelná, přičemž její plastový materiál sestává až z 90% organické složky, získané z rychle rostoucí cukrové třtiny, takže nezatěžuje životní prostředí. Výška postavené věže je 40 cm.

Francouzský Smoby dbá na ochranu životního prostředí, takže se můžete těšit na produkt ve stylovém obalu z pevného kartonu s rukojetí, který je 100% recyklovatelný. Výroba hraček z udržitelného plastu je v současnosti velkou výzvou pro všechny výrobce a Smoby patří mezi prvních z nich. Plastové hračky z rostlinných zdrojů vykazují stejnou kvalitu, odolnost a mají rovněž jemný povrch, jako hračky vyráběné z plastu, získaného z ropy, takže si nevšimnete žádného rozdílu. Dopřejte svým dětem hračky, které šetří životní prostředí. Skládací věž rozvíjí dětské smysly, poznávají nové barvy, zlepšují si jemnou motoriku. Vyobrazené tvary na šálcích zkoumají prstíčky, jemné barvy podněcují jejich fantazii a představivost. kelímky mají oblé tvary a dají se využít při hře v pískovišti či vodě.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu10*10*40 cm
Celková výška40 cm
Rozměry balení11*11*26 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,22 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.