Šálky na skládání Happy Tower Cotoons Smoby 5 kusů modré od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby skládací šálky Cotoons je krásná didaktická hračka pro miminka, vhodná od 12 měsíců. Balení se skládá z 5 šálků, které jsou velikostně uspořádány od největší po nejmenší. Každá ze šálků má zajímavý vlnitě-oblý tvar a celá poskládaná věžička působí vlnovitě, jakoby tančila. Spodní, největší šálek je tmavomodrá s obrázkem žabky Wabap, na ní leží světlemodrá šálek s obrázkem zebry Punky, uprostřed je bílá šálek se žlutou květinkou Tulip čtvrtá šálek je světle zelená s obrázkem včelky Zoom a poslední má žlutou barvu s broučkem Chowing. Z druhé strany šálky jsou vyobrazeny obrázky dudlíku, míčky, palety s barvami, dalekohledu a notového stojanu, které dítě zaujmou a rozvíjejí jeho představivost. Skládací šálky pro děti do sebe dokonale zapadají.

Po postavení se dětské skládací šálky ze sebe nesklouznou, to vše díky drážkám po obvodu každé z nich, které zapadnou do vrchní strany druhé šálku. Každá ze šálků má na svém dně z vnější strany různé obrazce a kytičky. Ty může dítě při hře na písku odstrkovat, a tak jeho výtvory z písku dostanou i zajímavý vzor. Také si jejich chytáním a zkoumáním obrazcem dítě vyvíjí jemnou motoriku, poznává nové vzory svými prstíčky. Didaktická hračka pro děti, skládací šálky se dají ukládat na sebe, čímž si děťátko postaví jednoduchou věž. Také se skládací šálky dají pohodlně odložit, protože v opačném směru do sebe zapadnou - od největší po nejmenší, a tak nezabírají mnoho místa. Dětské skládací šálky jsou také ideální hračkou nejen do písku, ale i na hru ve vaně při koupání, ke zhlédnutí, zda na přelévání vody.

Skládací šálky pro nejmenší dětičky jsou vyrobeny z příjemného jemného plastu, v krásných čistých a zářivých barvách. Jsou zdobeny reliéfem a obrázky zvířátek Cotoons. Je to skvělá hračka, která je vyroben kvalitního, zdravotně nezávadného a odolného plastu, který je příjemný na dotek pro jemné dětské ručky a zároveň je lehký a proto si děti nemohou ublížit. Dětské šálky na skládání jsou vhodná hračka pro děti od 12 měsíců, se kterou děti zažijí spoustu zábavy. Baleno v krabici s průsvitným okénkem. Smoby, francouzský výrobce hraček, je renomovaný výrobce hraček které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Plastový materiál je příjemný a sametový na dotek, vhodný pro jemné dětské ručky. Je to kvalitní evropský výrobek, který má certifikát kvality, splňující přísné evropské normy.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu14*37*14 cm
Celková výška37 cm
Rozměry balení15*14*23 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,34 kg
Notebalene v krabici s oknom
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.