Skládací kelímky Happy Tower Cotoons Smoby 5 kusů oranžovo-zelené od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby skládací šálky Cotoons je krásná barevná didaktická hračka pro děti od 12 měsíců. Balení se skládá z 5 šálků, velikostně seřazeny od největší po nejmenší. Každá ze šálků pro miminka má zajímavý vlnitě-oblý tvar a cela poskládaná věžička působí vlnovitě, jakoby tančila. Spodní, největší šálek je červená se žabkou Wabap druhá šálek je oranžová s obrázkem žluté kytičky Tulip třetí je světle žlutá se zebrou Punky čtvrtá je zelenkavá s opičkou Moki a poslední nese obrázek včeličky Zoom na světlounce zeleném pozadí. Skládací šálky do sebe dokonale zapadají. Po postavení se skládací šálky pro děti ze sebe nesklouznou.

To vše díky drážkám po obvodu každé z nich, které zapadnou do vrchní strany druhé šálku. Každá ze šálků má na svém dně z vnější strany různé obrazce a kytičky. Ty může dítě při hře na písku odstrkovat, a tak jeho výtvory z písku dostanou i zajímavý vzor. Také si jejich chytáním a zkoumáním obrazcem dítě vyvíjí jemnou motoriku - poznává nové vzory svými prstíčky. Didaktická hračka pro nejmenší děti, skládací šálky se dají ukládat na sebe, čímž si děťátko postaví jednoduchou věž. Také se skládací šálky dají pohodlně odložit, protože v opačném směru do sebe zapadnou - od největší po nejmenší, a tak nezabírají mnoho místa.

Dětské skládací šálky jsou také ideální hračkou nejen do písku, ale i na hru ve vaně při koupání - jen tak ke zhlédnutí, zda na přelévání řidičky. Dětské hračky pro nejmenší Smoby jsou vyrobeny z příjemného jemného plastu, v krásných čistých a zářivých barvách. Šálky jsou zdobeny reliéfem a obrázky zvířátek Cotoons. Baleno v krabici s průsvitným okénkem. Smoby, francouzský výrobce hraček, je renomovaný výrobce hraček které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Plastový materiál je příjemný a sametový na dotek, vhodný pro jemné dětské ručky. Je to kvalitní evropský výrobek, který má certifikát kvality, splňující přísné evropské normy.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu14*14*37 cm
Celková výška37 cm
Rozměry balení15*14*23 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,34 kg
Barvapestrobarevná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.