Skládací kelímky Happy Tower Cotoons Smoby 5 kusů oranžovo-modré od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby Cotoons skládací kelímky je krásná didaktická hračka pro miminka, vhodná od 12 měsíců. Balení se skládá z 5 kelímků, které jsou velikostně uspořádány od největšího po nejmenší. Každý z kelímků má zajímavý vlnitě-oblý tvar a cela poskládaná věžička působí vlnovitě, jakoby tančila. Spodní, největší kelímek je žlutý s obrázkem žabičky Wabap, na něm leží oranžový kelímek s obrázkem zebry Punky, uprostřed je modrý kelímek se žlutou květinkou Tulip, čtvrtý kelímek je světlemodrý jako obloha za jasného dne s obrázkem včelky Zoom a poslední má bílou barvu s broučkem Chowing. Skládací kelímky pro děti do sebe dokonale zapadají. Po sestavení dětské skládací kelímky ze sebe nesklouznou.

Pouze díky drážkám po obvodu každého z nich, které zapadnou do vrchní strany druhého kelímku. Každý kelímek má na svém dně z vnější strany různé obrazce a kytičky. Ty může dítě při hře na písku obtisknout, a tak jeho výtvory z písku dostanou i zajímavý vzor. Také si díky hraní s nimi a zkoumáním obrazců dítě vyvíjí jemnou motoriku, poznává nové vzory svými prstíčky. Didaktická hračka pro děti, skládací kelímky se dají pokládat na sebe, čímž si děťátko postaví jednoduchou věž. Také se skládací kelímky dají pohodlně odložit, protože v opačném směru do sebe zapadnou – od největšího po nejmenší, a tak nezabírají mnoho místa.

Dětské skládací kelímky jsou také ideální hračkou nejen do písku, ale i na hru ve vaně při koupání – jen tak na koukání, či na přelévání vody. Skládací kelímky jsou vyrobeny z příjemného jemného plastu, v krásných čistých a zářivých barvách. Jsou zdobeny reliéfem a obrázky zvířátek Cotoons. Dětské elímky na skládání jsou vhodná hračka pro děti od 12 měsíců, se kterou děti zažijí spoustu zábavy. Baleno v krabici s průsvitným okénkem. Smoby francouzský výrobce hraček je renomovaný výrobce hraček, které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Plastový materiál je příjemný a sametový na dotek, vhodný pro jemné dětské ručky. Je to kvalitní evropský výrobek, který má certifikát kvality, splňující přísné evropské normy.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu14*14*37 cm
Celková výška37 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,34 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné