Skládací pyramida Závody Janod kulatá 10 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Pyramida s motivem závodů je fantastická skládačka v pestrých barvách z dílny francouzské společnosti Janod. Je vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Pyramida je vyrobena z lehkého, ale pevného kartonu a má pestré provedení s motivem automobilových závodů. Spolu tvoří pyramidu 10 kusů kulatých dílků, které se dají poskládat na sebe nebo do sebe od největšího po nejmenší, každý má na sobě číslici od 1 po 10. Dětská pyramida s závodnickou dráhou je zaručenou zábavou na dlouhé hodiny pro každé nejmenší dítě. Děti při stavění kulaté pyramidy rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, učí se o tvarech, barvách, učí se základní číslice, vytvářejí si vlastní závodní dráhu. Pyramida pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Ukládáním kostek podle velikosti a stavěním pyramidy se rozvíjí i logické myšlení a tvořivost dětí. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem každého děťátka. Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Kartonová skládačka je zabalena v praktické krabičce.

Janod je renomovaná francouzská společnost jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny nejpřísnější bezpečnostní standardy a předpisy. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzské značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • kulatá skládací pyramida
  • 10 dílků
  • s motivem závodní dráhy
  • pestrobarevný veselý motiv pro kluky i holky
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, poznávání tvarů, barev a číslic, na rozvoj logického myšlení
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13,5*13,5*88 cm
Celková výška88 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné