Skládací pyramida Rodinka zvířat Janod čtvercová 10 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Pyramida Janod s motivem různých zvířátek je krásná skládačka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Pyramida má pestré provedení s motivem zvířecích rodin – rodičů a jejich mláďat. Spolu tvoří pyramidu 10 kusů čtvercových dílků, které se dají poskládat na sebe nebo do sebe od největšího po nejmenší. Na kostkách jsou zobrazeny celé rodiny zvířat a také číslice od 1 do 10. Dětská pyramida se zvířátky je zaručenou zábavou pro každé nejmenší dítě. Děti při stavění pyramidy rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, učí se o tvarech a barvách, učí se i základní číslice. Pyramida pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Ukládáním kostek podle velikosti nebo vytvářením pyramidy se rozvíjí i logické myšlení a tvořivost dětí. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem každého děťátka. Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská skládačka je vyrobena z kvalitního kartonu a zabalena v praktické krabičce.

Janod je francouzská společnost, její historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti již desítky let. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • čtvercová skládací pyramida
  • 10 dílků
  • s motivem zvířecích rodin, s číslicemi na každé kostce
  • pestrobarevný veselý motiv pro kluky i holčičky
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, poznávání tvarů a barev, číslic, na rozvoj logického myšlení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13,5*13,5*87 cm
Celková výška87 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...