Skládací pyramida 4 roční období Janod čtvercová 10 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Janod čtvercová skládací pyramida  je nádherná barevná hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Pyramida je vyrobena z lehkého, ale pevného kartonu a má pestré provedení s motivem 4 ročních období. Spolu tvoří pyramidu 10 kusů čtverečních dílků, které se dají poskládat na sebe nebo do sebe od největšího po nejmenší. Na kostkách jsou zobrazeny typické projevy, lidé, zvířátka a svátky jednotlivých ročních období, děti se tak mohou hodně naučit. Dětská pyramida s ročními obdobími je zaručenou zábavou pro každé nejmenší dítě. Děti při stavění čtvercové pyramidy rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, učí se o tvarech a barvách, ročních obdobích a svátcích. Pyramida pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Ukládáním kostek podle velikosti nebo vytvářením postaviček vedle sebe se rozvíjí i logické myšlení a tvořivost dětí. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem každého děťátka. Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská kartonová skládačka přichází v praktické krabičce.

Janod je renomovaná francouzská společnost, jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy. Kromě maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzské značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • čtvercová skládací pyramida
  • 10 dílků
  • s motivem čtyř ročních období
  • pestrobarevný veselý motiv pro kluky i holky
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, poznávání tvarů a barev, ročních období, na rozvoj logického myšlení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13,5*13,5*87 cm
Celková výška87 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...