Skládací pyramida Perníková chaloupka Janod kulatá 10 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Skládací pyramida z dílny francouzské společnosti Janod je nádherná hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Pyramida je vyrobena z lehkého pevného kartonu a má pestré provedení s motivem chutných sladkostí. Spolu tvoří pyramidu 10 dílků kulatého tvaru, které se dají poskládat na sebe nebo do sebe od největšího po nejmenší. Na kostkách jsou zobrazeny všelijaké dobroty a děti v perníkové chaloupce. Dětská pyramida s obrázky sladkostí je zaručenou zábavou pro všechny nejmenší děti. Děti při stavění kulaté pyramidy rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, učí se o tvarech a barvách. Pyramida pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím. Je vyrobena z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Ukládáním kostek podle velikosti a stavěním pyramidy se rozvíjí i logické myšlení a tvořivost dětí. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem každého děťátka. Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská kartonová skládačka přichází zabalená v praktické krabičce.

Janod je renomovaná francouzská společnost, jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají pestré barvy a jemný povrch. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy. Kromě maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzské značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • kulatá skládací pyramida
  • 10 dílků
  • s motivem perníkové chaloupky
  • pestrobarevný veselý motiv
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, poznávání tvarů a barev, ročních období, na rozvoj logického myšlení
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu13,5*13,5*88 cm
Celková výška88 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.