Skládací pyramida Multikub Circus Janod s 5 dřevěnými figurkami od 12 měsíců

Popis produktu

Cirkusová pyramida Janod je úžasná pestrobarevná skládačka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Pyramida je vyrobena z pevného lehkého kartonu a má pestrobarevné provedení s cirkusovými obrázky. Pyramida pro děti je tvořena 5 kostkami a 5 dřevěnými postavičkami. Děti při stavění čtvercové pyramidy rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, učí se o tvarech a barvách. Mohou si vytvořit vlastní cirkusové představení a rozvíjet tak kreativitu, fantazii a představivost. Pyramida pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Ukládáním kostek podle velikosti nebo vytvářením cirkusových show se rozvíjí tvořivost dětí. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem každého děťátka. Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská kartonová skládačka je zabalena v praktické krabičce.

Janod je renomovaná francouzská společnost, jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se vývojem prvotřídních hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy. Kromě maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti již desítky let. Za kvalitou francouzské značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • skládací pyramida z kartonu
  • 5 kostek a 5 dřevěných postaviček
  • s motivem cirkusového představení
  • pestrobarevný veselý motiv pro kluky i holky
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, poznávání tvarů a barev, na rozvoj logického myšlení a kreativity
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • originální francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu22*12*54 cm
Celková výška54 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...