Pyramida z cukrové třtiny Bio Sugar Cane Roly Poly Pyramid Little Smoby 5 kroužků Green 100% recyklovatelné od 12 měsíců

Popis produktu

Pyramida z cukrové třtiny Role Poly Pyramid od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající dárek pro všechny děti již od 1 roku. Pyramida se skládá z 5 barevných kroužků, které kluci a holky navlékají na podstavec od největšího po nejmenší. V nejvyšší části pyramidy se nachází palmička. Pyramida hravým způsobem rozvíjí jemnou motoriku, prostorové a logické myšlení. Je vyrobena z pravé cukrové třtiny, takže je 100% recyklovatelná, přičemž její plastový materiál sestává až z 90% organické složky, získané z rychle rostoucí cukrové třtiny.

Pyramida k vám dorazí ve stylovém obalu z pevného kartonu, který lze 100% recyklovat. Výroba hraček z udržitelného plastu je v současnosti velkou výzvou pro všechny výrobce a Smoby patří mezi první z nich. Plastové hračky z rostlinných zdrojů vykazují stejnou kvalitu, odolnost a mají rovněž jemný povrch jako hračky vyráběného z plastu získaného z ropy. Dopřejte svým dětem hračky, které šetří životní prostředí. Skládací pyramida rozvíjí dětské smysly, kluci a dívky poznávají nové barvy a tvary. Probouzí se v nich fantazie a představivost, zájem o okolní svět. Pyramidu můžete vzít dítěti také na návštěvy, výlety, díky malým rozměrům ji snadno sbalíte.

Francouzský výrobce Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu17*17*23 cm
Celková výška23 cm
Rozměry balení17*17*22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvakrémová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.