Multifunkční síť pro míčové hry adjustable sport net Exit Toys 243*500 cm ocelový rám nastavitelná výška

Popis produktu

Multifunkční síť na míčové hry od holandské značky Exit Toys představuje skvělou volbu pro všechny sportovce, kteří ji využijí při volejbalu, badmintonu nebo tenisu na dvoře i na zahradě v pohodlí domova. Síť lze nastavit podle potřeb každého sportu ve 3 různých výškách – 100, 172 nebo 243 cm. Multifunkční síť vám umožní pobavit se při různých druhů sportu, je to vynikající dárek pro celou rodinu! Síť lze snadno přenášet díky praktické tašce, využijete ji i při výletech a návštěvách.

S celkovou šířkou 5 metrů se síť vejde do většiny zahrad. Vrchní část sítě je ohraničena zeleným páskem, který zajišťuje dobrou viditelnost sítě. Robustní rám sítě je vyroben z galvanizované oceli s práškovou barvou, díky čemuž skvěle odolává povětrnostním podmínkám a korozi. Stabilita sítě je zajištěna trojnožkou na každém sloupku sítě, přičemž máte k dispozici také kotvy, pomocí kterých upevníte konstrukci na trávníku do země. Při sečení trávníku ji můžete kdykoli zvednout z kotev a jednoduše přesunout stranou.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Sportovní síť se vyznačuje pravým holandským stylem, oblíbí si ji kluci i holky a naplno si budou rozvíjet svůj sportovní talent a kondici.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu243*500 cm
Celková výška500 cm
Výškově nastavitelnéAno
Hmotnost21 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.