Multifunkční síť pro míčové hry adjustable sport net Exit Toys 155*300 cm ocelový rám nastavitelná výška

Popis produktu

Multifunkční síť na míčové hry od holandské značky Exit Toys potěší děti i dospělé, přičemž ji využijí při volejbalu, badmintonu, nohejbalu nebo tenisu na dvoře i v zahradě v pohodlí domova. Sportovci si dokážou jednoduše nastavit síť ve 3 různých výškách – 62, 109 nebo 155 cm. Multifunkční síť jim umožní pobavit se při různých druzích sportu, je to skvělý dárek pro celou rodinu! Síť lze snadno přenášet díky praktické tašce, využijete ji i při výletech a návštěvách.

S celkovou šířkou 3 metry se síť vejde do každé zahrady. Vrchní část sítě je ohraničena zeleným páskem, který zajišťuje dobrou viditelnost sítě. Robustní rám sítě je vyroben z galvanizované oceli s práškovou barvou, díky čemuž skvěle odolává povětrnostním podmínkám a korozi. Stabilita sítě je zajištěna trojnožkou na každém sloupku sítě, přičemž máte k dispozici také kotvy, pomocí kterých upevníte konstrukci na trávníku do země. Při sečení trávníku ji můžete kdykoli zvednout z kotev a jednoduše přesunout stranou.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Sportovní síť se vyznačuje pravým holandským stylem, oblíbí si ji kluci i holky a naplno si budou rozvíjet svůj sportovní talent a kondici.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu155*300 cm
Celková výška300 cm
Výškově nastavitelnéAno
Hmotnost12 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.