Popis produktu

Zdravotnický pult pro lékaře Baby Care Center s lahvičkou a klokankou pro panenku je špičková sada hraček pro všechny děti od 3 let. Set hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky Smoby spolu krásně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si na lékaře, ošetřovatele a pečovatele, hravým způsobem se přibližují světu dospělých. Při hře na povolání si rozvíjejí i logické myšlení, jemnou motoriku a naučí se používat lékařské přístroje a doplňky pro péči o panenky.

Zdravotnický pult pro lékaře Baby Care Center Smoby elektronický se zvukem a světlem a panenka s 28 doplňky

Zdravotnický pult Baby Care Center z dílny francouzských designérů Smoby je vynikající dárek pro chlapce a dívky od 3 let. S ním si děti vytvoří vlastní zdravotní středisko, ve kterém budou poskytovat lékařskou péči na vyšetřovací ploše s kvalitním IML potiskem. Bohatá 28dílná sada doplňků obsahuje všechny potřebné pomůcky pro plnohodnotné vyšetření. Kromě pracovní plochy na vážení panenky a vyšetřování, disponuje i množstvím úložného prostoru na doplňky.

Děti mezi nimi najdou lékařské brýle, lékařské štítky, elektronický tablet se zvukem a světlem, brožuru se zdravotními záznamy, měřítko, stetoskop, teploměr, otoskop, reflexní kladívko, sirup, lžíce, krém, náplasti, stříkačku, látkovou plenu a mnoho jiných. K dispozici budou mít i panenku miminka s výškou 30 cm, která má zabudovanou funkci čurání, díky níž získají ještě realističtější zážitky při hře na povolání pediatrů, díky čemuž se přibližují světu dospělých, nabírají pocit zodpovědnosti. Učí se, jak se používají lékařské pomůcky, zlepšují logické myšlení a jemnou motoriku.

Nosič pro panenku Violette Baby Nurse Smoby 

Nosič pro panenku Violette z oblíbené edice Baby Nurse od francouzského Smoby je vynikající doplněk pro malé holčičky od 3 let, které chtějí nosit svou panenku v náručí jako dospělé maminky. Do nosiče se vejde panenka s velikostí od 32 do 42 cm. Je vyhotoven v krásných růžových odstínech s moderním tečkovaným vzorem. Děti při svých hrách rády napodobují dospělé. Hrají si, že jejich panenky jsou opravdové, krmí je, povídají si s nimi, koupou je, převlékají. Svou panenku si díky praktickému nosítku vezmou všude s sebou, přičemž panenku mohou usadit v 2 polohách – ve směru cesty nebo obličejem k sobě.

Lahvička s dudlíkem pro panenku Violette Baby Nurse Smoby s ubývajícím mlékem

Lahvička s dudlíkem pro panenku s ubývajícím mlékem Violette z edice Baby Nurse pochází od francouzského výrobce Smoby a je určena pro dívky od 12 měsíců, které se rády starají o své panenky. Láhev s mlékem pro panenku má výšku 13 cm. Je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, jemných na dotyk a přední část zdobí nápis Baby Nurse s vyobrazenou odměrkou. Při krmení panenky malá maminka získává pocit, že mlíčko z lahvičky ubývá a teče do bříška panenky, čímž se hra a krmení panenky stává velmi realistickou.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu41*52*68 cm
Celková výška68 cm
Rozměry balení50*20*60 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,8 kg
NoteBattery: 2 x AAA/LR03 1.5V not included
Barvašedá
Vhodné pro panenkuup to 38 cm
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.