Set zdravotnický pult pro lékaře Baby Care Center Smoby s hlubokým kočárkem Baby Nurse a klokankou

Popis produktu

Zdravotnický pult pro lékaře Baby Care Center s hlubokým kočárkem Baby Nurse a klokankou je perfektní volba pro všechny děti od 3 let, které mají rády hry na povolání. Soupravu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky Smoby spolu barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí. Zahrají si na rodiče a doktory, hravým způsobem se přibližují světu dospělých. Při hře si rozvíjejí i logické myšlení, jemnou motoriku a naučí se používat lékařské přístroje.

Zdravotnický pult pro lékaře Baby Care Center Smoby elektronický se zvukem a světlem a panenka s 28 doplňky

Zdravotnický pult Baby Care Center z dílny francouzských designérů Smoby je vynikající dárek pro chlapce a dívky od 3 let. S ním si děti vytvoří vlastní zdravotní středisko, ve kterém budou poskytovat lékařskou péči na vyšetřovací ploše s kvalitním IML potiskem. Bohatá 28dílná sada doplňků obsahuje všechny potřebné pomůcky pro plnohodnotné vyšetření. Kromě pracovní plochy na vážení panenky a vyšetřování, disponuje i množstvím úložného prostoru na doplňky.

Děti mezi nimi najdou lékařské brýle, lékařské štítky, elektronický tablet se zvukem a světlem, brožuru se zdravotními záznamy, měřítko, stetoskop, teploměr, otoskop, reflexní kladívko, sirup, lžíce, krém, náplasti, stříkačku, látkovou plenu a mnoho jiných. K dispozici budou mít i panenku miminka s výškou 30 cm, která má zabudovanou funkci čurání, díky níž získají ještě realističtější zážitky při hře na povolání pediatrů, díky čemuž se přibližují světu dospělých, nabírají pocit zodpovědnosti. Učí se, jak se používají lékařské pomůcky, zlepšují logické myšlení a jemnou motoriku.

Hluboký kočárek Violette Baby Nurse Smoby pro panenky (55 cm rukojeť) od 18 měsíců

Hluboký kočárek pro panenky Violette Baby Nurse od francouzského Smoby je kvalitním doplňkem pro všechny dívky od 18 měsíců. Vejde se do něj panenka s velikostí 42 cm. Snadné ovládání a stabilita potěší všechny malé maminky, které v něm mohou bez obav převážet svou panenku – doma i venku. Má ergonomickou rukojeť ve výšce 55 cm. Kvalitní stříška a přikrývka jsou vyhotoveny v příjemné růžové barvě s tečkovaným vzorem, díky kterým bude panenka ochráněna před nepříznivým počasím.

Ve spodní části se nachází úložný prostor na všechny doplňky, které malá maminka potřebuje k péči o panenku. Model Violette je realistickou replikou opravdového dětského kočárku. Děti milují hru s panenkou, rády ji koupou, převlékají, krmí, uspávají nebo ji vozí v kočárku. Rozměry produktu jsou 60*38*55 cm.

Nosič pro panenku Violette Baby Nurse Smoby 

Nosič pro panenku Violette z oblíbené edice Baby Nurse od francouzského Smoby je vynikající doplněk pro malé holčičky od 3 let, které chtějí nosit svou panenku v náručí jako dospělé maminky. Do nosiče se vejde panenka s velikostí od 32 do 42 cm. Je vyhotoven v krásných růžových odstínech s moderním tečkovaným vzorem. Děti při svých hrách rády napodobují dospělé. Hrají si, že jejich panenky jsou opravdové, krmí je, povídají si s nimi, koupou je, převlékají. Svou panenku si díky praktickému nosítku vezmou všude s sebou, přičemž panenku mohou usadit v 2 polohách – ve směru cesty nebo obličejem k sobě.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu41*52*68 cm
Celková výška68 cm
Rozměry balení50*20*60 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,8 kg
NoteBattery: 2 x AAA/LR03 1.5V not included
Barvašedá
Vhodné pro panenkuup to 38 cm
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.