Set vodní dráha Mountain Lake AquaPlay s horskou jeskyní a loďky s čluny od 3 let

Popis produktu

Set hraček AquaPlay obsahuje 2 dokonale sladěné a zábavné vodní hračky: vodní dráhu AquaPlay Mountain Lake s horskou jeskyní a sadu loděk a člunů AquaPlay. Hračky za zvýhodněnou cenu potěší nejen vaše děti, ale i vaši peněženku. Připravte se na největší dobrodružství s vodní hrou AquaPlay 'n Go. Sada loděk a člunů je kompatibilní s vodní dráhou.

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jeskyní a 2 figurkami

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake je zajímavá vodní hra pro všechny děti s originální jeskyní ve střední části. Je to vyvýšená hora s jeskyní a přehradou. Na vrcholu hory se nachází přehrada, do které se dá mechanicky napustit voda pomocí vodní pumpy. Vytvoří se tak horské jezírko s mostem a stromečkem, ke kterému mohou jet na dovolenou přibalená  zvířátka – medvídek Bo, žabka Nils. Vodní systém na hraní dále obsahuje horskou skluzavku, mosty, člun a kontejnerovou loďku.

Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora stejně jako v reálné vodní nádrži. Napuštěnou vodu lze vypustit pomocí příčky a loďka se může z přehrady vydat na dobrodružnou cestu dolů skluzavkou po vodní dráze. Celková výška vodní hry s horskou jeskyní je 35 cm, její rozměry jsou 126*8* 5 cm. Děti od 3 let se s ní zabaví, ale také se s ní hravě učí o fyzikálních principech vody. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká ven.

Vodní dráha pro děti s jezírkem je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou napouštějí vodu do horské přehrady nebo jezírka. Vodní systém AquaPlay poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu s množstvím doplňků.

Lodě s kontejnery a motorové čluny AquaPlay s hrošíkem a medvědem 7 kusů (kompaktibilní s Duplem)

Sada AquaPlay je fantastická sada doplňků k vodní dráze AquaPlay. Součástí setu jsou: 1 obojživelné autíčko, které dokáže jezdit po suchu i po vodě, 1 kontejnerová loďka s kontejnerem, 1 nákladní loď s kontejnerem, 1 rychlý člun v ohnivě červené barvě a 1 trajekt. Samozřejmě, součástí setu loděk jsou oblíbené postavičky kapitán medvídek Bo a hrošice Wilma. Bo a Wilma se mohou vydat na velké dobrodružství po vodní dráze AquaPlay na 4 druzích loděk.

Charakteristika setu

  • vodní dráha s jeskyní
  • vodní pumpa na víření vody
  • zvířátka na hraní, kompatibilní loďky
  • vyrobeno v Německu, navrženo ve Švédsku

AquaPlay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola. 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu126*88*35 cm
Celková výška35 cm
Rozměry balení80*56*54 cm
Celková délka126 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,1 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.