Set vodní dráha Mountain Lake Aquaplay s horskou jeskyní, 2 plachetnice a 2 motorové čluny od 3 let

Popis produktu

V setu hraček AquaPlay najdete až 3 zábavné hračky na zahradu: vodní dráhu AquaPlay Mountain Lake s horským jezírkem, 2 plachetnice se zvířátky a motorový člun s kapitánem. Hračky za zvýhodněnou cenu potěší nejen vaše děti, ale i vaši peněženku. Připravte se na největší dobrodružství s vodní hrou AquaPlay 'n Go. Do vodní dráhy skvěle zapadnou dopravní prostředky přibalené k vodní hře.

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jeskyní, skluzavkou a přehradou s 2 figurkami

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake je zajímavá vodní hra pro všechny děti s originální jeskyní ve střední části. Je to vyvýšená hora s jeskyní a přehradou. Na vrcholu hory se nacházíte přehrada, do které se dá mechanicky napustit voda pomocí vodní pumpy. Vytvoří se tak horské jezírko s mostem a stromečkem, ke kterému mohou jet na dovolenou přibalená 2 zvířátka – medvídek Bo a žabka Nils. Vodní systém na hraní dále obsahuje horskou skluzavku, mosty, člun a kontejnerovou loďku.

Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora stejně jako v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda lze vypustit pomocí příčky a loďka se může z přehrady vydat na dobrodružnou cestu dolů skluzavkou po vodní dráze. Celková výška vodní hry s horskou jeskyní je 35 cm, její rozměry jsou 126*8*35 cm. Děti od 3 let se s ní zabaví, ale také se s ní hravě učí o fyzikálních principech vody. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká ven.

Vodní dráha pro děti s jezírkem je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou napouštějí vodu do horské přehrady nebo jezírka. Vodní systém AquaPlay poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu s množstvím doplňků.

Dětské plachetnice AquaPlay s žabákem Nilsem a s kachničkou Lottou

Dětské plachetnice AquaPlay představují krásnou sadu dvou plachetnic, která se dokonale hodí do každé vodní hry AquaPlay. Součástí setu jsou žlutá a červená plachetnice, žabák Nils a kachnička Lotta. Plachetnice se zvířátky výborně ozvláštní dětskou hru s vodní dráhou, ale jsou vhodné i do dětské koupele nebo na hry v bazénu. Výbornou vlastností plachetnic AquaPlay je, že jsou kompatibilní s legem Duplo. Vaše děti si tedy mohou zkombinovat oblíbenou stavebnici lego Duplo a pěkné loďky AquaPlay.

Dětský motorový člun AquaPlay s kapitánem medvědem Bo kompatibilní s Duplem od 3 let

Dětský motorový člun s kapitánem medvědem Bo je skvělý doplněk k dětským vodním drahám AquaPlay. Motorový člun s kapitánem je vynikající doplněk každé vodní dráhy a v dětské sbírce by rozhodně neměl chybět. Hračka AquaPlay má rozměry 14,5*8,5*7 cm a je kompatibilní se všemi vodními drahami AquaPlay.

Charakteristika setu

  • vodní dráha s jeskyní
  • vodní pumpa na víření vody
  • zvířátka na hraní, kompatibilní loďky
  • vyrobeno v Německu, navrženo ve Švédsku

AquaPlay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola. 

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu126*88*35 cm
Celková výška35 cm
Rozměry balení80*56*54 cm
Celková délka126 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,1 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...