Set vodní dráha LockBox v kufříku AquaPlay s přehradou a loďky a čluny s postavičkami od 3 let

Popis produktu

V tomto setu hraček vám nabízíme: úžasnou vodní dráhu AquaPlay LockBox v kufříku a soupravu loděk a člunů s hrošicí Wilma a medvědem kapitánem Bo. Hra AquaPlay Lock Box je jedinečná přenosná vodní hra, kterou si zamilují všechny holčičky a chlapci od 3 do 7 let. Sada loděk je kompatibilní s vodní hrou, proto jsou hračky v zvýhodněné ceně dokonale sladěny.

Vodní dráha pro děti AquaPlay Lockbox v kufříku s hrošík Willmou a přehradou s vodní pumpou

Vodní dráha AquaPlay LockBox je úžasná vodní hračka, se kterou se vaše děti nejen fantasticky zabaví, ale také se naučí mnoho nových věcí. Vodní hra AquaPlay je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. Lockbox obsahuje několik originálních doplňků na zábavné hry: postavičku hrošice Wilmy, vodní kolo, kontejnerovou loď, autíčko, jeřáb na přenášení nákladu a přehradu s vodní pumpou. Vodní pumpa slouží k přesunu vody ze spodní části hry do přehrady, která se dá otevřít a vypustí náklad do další části dráhy.

Výbornou vlastností AquaPlay Lockbox je, že je to jeden velký kufřík, který se dá jednoduše složit a vzít s sebou i na výlet či dovolenou. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodním kanálem pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 85*65*22 cm.

Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda lze vypustit pomocí příčky, která se jednoduše vybere.

Lodě s kontejnery a motorové čluny AquaPlay s hrošíkem a medvědem 7 kusů (kompaktibilní s Duplem)

Sada AquaPlay je fantastická sada doplňků k vodní dráze AquaPlay. Součástí setu jsou: 1 obojživelné autíčko, které dokáže jezdit po suchu i po vodě, 1 kontejnerová loďka s kontejnerem, 1 nákladní loď s kontejnerem, 1 rychlý člun v ohnivě červené barvě a 1 trajekt. Samozřejmě, součástí setu loděk jsou oblíbené postavičky kapitán medvídek Bo a hrošice Wilma. Bo a Wilma se mohou vydat na velké dobrodružství po vodní dráze AquaPlay na 4 druzích loděk.

Charakteristika setu

  • vodní dráha v kufříku, zvířátka na hraní
  • vodní pumpa na víření vody
  • vyrobený v Německu, navržený ve Švédsku
  • součástí je kompatibilní sada dopravních prostředků

AquaPlay je špičkový výrobce zajímavých vodních hraček. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu85*65*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení74*52*44 cm
Celková délka85 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,9 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné