Set vodní dráha Lock Box v kufříku AquaPlay s vodní pumpou a 3 plachetnice od 3 let

Popis produktu

Vodní dráhu AquaPlay Lock Box v kufříku vám dnes nabízíme za zvýhodněnou cenu s 3 plachetnicemi. Hračky v setu AquaPlay jsou jedinečné hračky na zahradu. Plachetnice jsou kompatibilní s vodní hrou a jsou zárukou ještě větší zábavy při zkoumání a objevování pohybech vody.

Vodní dráha pro děti AquaPlay Lock Box v kufříku s hrošík Wilma a přehradou s vodní pumpou od 3-7 let

Vodná dráha AquaPlay Lockbox je úžasná vodní hračka, se kterou se vaše děti nejen fantasticky zabaví, ale také se naučí kopec nových věcí. Vodní hra AquaPlay je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. Lockbox obsahuje několik originálních doplňků na zábavné hry: postavičku hrošík Wilma, vodní kolo, kontejnerovou loď, autíčko, jeřáb na přenášení nákladu a přehradu s vodní pumpou. Vodní pumpa slouží k přesunu vody ze spodní části hry do přehrady, která se dá otevřít a vypustí náklad do další části dráhy.

Výbornou vlastností AquaPlay Lockbox je, že je to jeden velký kufřík, který se dá jednoduše složit a vzít s sebou i na výlet či dovolenou. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodním kanálem pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 85*65*22 cm.

Vodní kanál mohou dát starší sourozenci tím mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda lze vypustit pomocí příčky, která se jednoduše vybere.

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta je krásná loďka, se kterou se děti skvěle zabaví při hře s vodní dráhou. Plachetnici mohou přesouvat po vodě, můstcích a plošinkách, závodit se s ní a zkoumat funkčnost vodní přehrady. Dětská plachetnice Regatta má rozměry 11*8*10 cm a je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. V tomto setu získáváte 3 plachetnice v barvách modrá, červená a žlutá.

Charakteristika setu

  • vodní dráha v kufříku, zvířátka na hraní
  • vodní pumpa na víření vody
  • 3 kompatibilní plachetnice
  • vyrobený v Německu, navržený ve Švédsku

AquaPlay je špičkový výrobce zajímavých vodních hraček. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu85*65*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení74*52*44 cm
Celková délka85 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,9 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...