Set vodní dráha Lock Box v kufříku AquaPlay s přehradou, loď s vodním dělem a vodní pumpa od 3 let

Popis produktu

Set AquaPlay obsahuje fantastické hračky na zahradu: vodní dráhu AquaPlay Lockbox v kufříku s přehradou a vodní pumpou, loďku s vodním dělem a vodní pumpu. Dětská hra AquaPlay lockbox je přenosná vodní hra, kterou si oblíbí všechny děti od 3 do 7 let. Vodní dráha Lockbox je kompatibilní s loďkou a extra vodní pumpou. Cenově výhodný set je vhodný pro hru více dětí.

Vodní dráha pro děti AquaPlay Lock Box v kufříku s hrošíkem Wilmou

Vodná dráha AquaPlay Lockbox je úžasná vodní hračka, se kterou se vaše děti nejen fantasticky zabaví, ale také se naučí kopec nových věcí. Vodní hra AquaPlay je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. Lockbox obsahuje několik originálních doplňků na zábavné hry: postavičku hrošík Wilma, vodní kolo, kontejnerovou loď, autíčko, jeřáb na přenášení nákladu a přehradu s vodní pumpou. Vodní pumpa slouží k přesunu vody ze spodní části hry do přehrady, která se dá otevřít a vypustí náklad do další části dráhy.

Výbornou vlastností AquaPlay lockbox je, že je to jeden velký kufřík, který se dá jednoduše složit a vzít s sebou i na výlet či dovolenou. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodním kanálem pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 85*65*22 cm.

Vodní kanál mohou dát starší sourozenci tím mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda lze vypustit pomocí příčky, která se jednoduše vybere.

Dětská loď AquaPlay FireBoat s vodním dělem s 10 metrovým dostřelem

Dětská loďka AquaPlay FireBoat je úžasná loďka k vodní dráze AquaPlay, ale vaše děti se s ní skvěle zabaví i samostatně. Dětská loďka s vodním dělem má jedinečnou vlastnost, díky které ji bude milovat každý mrňous od 3 let. Loďka má vodní dělo, které má dostřel až 10 metrů. Do loďky jednoduše naberete vodu a vodní bitva může začít. Loďka AquaPlay má rozměry 16,5*7,5*7 cm a je kompatibilní se všemi vodními drahami AquaPlay.

Vodní pumpa AquaPlay náhradní díl k vodním drahám

Vodní pumpa AquaPlay představuje skvělý doplněk ke všem vodním drahám značky AquaPlay. Pumpa do vodní hry je náhradní díl AquaPlay, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Rozměry dětské vodní pumpy jsou 8,5*5*21 cm, takže je jako stvořená pro dětské ručky a snadno se s ní manipuluje.

Charakteristika setu

  • vodní dráha v kufříku
  • zvířátka na hraní
  • 2 vodní pumpy na víření vody
  • loďka s vystřelovacím vodním dělem
  • vyrobený v Německu, navržený ve Švédsku

AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí. AquaPlay je špičkový výrobce zajímavých vodních hraček. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu85*65*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení74*52*44 cm
Celková délka85 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,9 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...