Set vodní dráha Adventure Land AquaPlay dobrodružství pod vodopádem a ContainerPort s jeřábem a náhradními díly

Popis produktu

Set vodní dráha Adventure Land dobrodružství pod vodopádem a ContainerPort s jeřábem a náhradními díly potěší všechny chlapce a dívky od 3 let. Tuto sadu hraček se švédským designem nabízíme za sníženou cenu, takže při koupi setu výhodně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zabaví vaše děti na dlouhé roky, přičemž je využijí v interiéru i exteriéru. Výhodou vodních drah AquaPlay je jejich kompatibilita – dají se navzájem propojovat, vytvářet nové vodní cesty pro loďky. Kreativní děti si tak vyzkouší své dovednosti a schopnosti při plánování a výstavbě své vlastní velké dráhy s mnoha funkcemi. Zároveň si rozvíjejí logické myšlení a technickou představivost při hledání nejlepších řešení.

Vodní dráha Adventure Land AquaPlay dobrodružství pod vodopádem a 2 figurky v horské věži a vodní dělo

Vodní dráha Adventure Land od AquaPlay je špičková vodní hračka, se kterou se zabaví všechny děti již od 3 let. Děti zažijí napínavé dobrodružství s figurkami medvídka Bo a krokodýla Swena na loďkách, se kterými budou směle překonávat vodní překážky. Čeká na ně horské jezero s vodopádem, který děti spouštějí zvednutím stavidla, a v nejvyšší části horské věže se nachází vodní skluzavka, po níž se loďky sklouznou zpět do vodního kanálu. Loďky se ke skluzavce dostanou lodním výtahem. S vodním mlýnem má dítě možnost pohánět proud vody a ovládat tak rychlost pohybu loděk. Odvážní námořníci se potěší plavbě přes jeskyni a kolem nebezpečného ostrova, na kterém se nachází funkční vodní dělo se skrýší pro piráty.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, takže se s ní dá hrát v exteriéru i interiéru. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a vymýšlejí si různá dobrodružství. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatňují svou fantazii a využijí při hře další doplňky. Hra s vodní dráhou rozvíjí u dětí fantazii a kreativitu. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu. S jednou vodní dráhou si zahraje pohodlně i několik dětí na dlouhá léta.

Vodní dráha AquaPlay Container Port s pohyblivým kontejnerovým jeřábem s 2 figurkami a mlýnem

Vodní dráha pro děti AquaPlay Container Port je originální vodní hračka, se kterou se zabaví děti od 3 do 7 let. Vodní systém na hraní obsahuje postavičku medvídka Bo a postavičku hrošíka Wilmy. K tomu na dítě čeká i skvělý mlýn, vodní kolo, kontejnerová loď, autíčko a originální pohyblivý kontejnerový jeřáb, se kterým si vaše ratolest dosyta vyhraje. Když si dítě vodní dráhu sestaví, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i několik dětí. Celková výška vodní hry je 25 cm, její rozměry jsou 104*90*25 cm. Výborným doplňkem vodní hry Container Port je i kontejnerový jeřáb, s jehož pomocí dítě přenese náklad, a směle ho může převézt po vodní dráze na místo určení.

Doplňkové díly Aquaplay rovná část k vodním drahám – set 2 kusů s těsněním

Doplňkové díly AquaPlay jsou kompatibilní s jakoukoli vodní hrou značky AquaPlay. V balení jsou 2 kusy rovných částí do vodní hry spolu s těsněním. Rovná část – doplňkové díly do vodní hry – je vyrobena z kvalitního a ekologického plastu, který je maximálně odolný. Hodí se ke každé vodní hře a má kvalitní těsnění, které pevně drží a voda přes něj neprotéká. Rozměry doplňkových dílů jsou 79*52*54 cm. Uvedená cena je za set 2 doplňkových dílů obdélníkového tvaru. Další díly se vám hodí v případě, že chcete svým dětem spojit několik vodních drah.

Doplňkové díly Aquaplay T křižovatka ke všem vodním drahám – set 2 kusů s těsněním

Doplňkové díly AquaPlay jsou kompatibilní s vodními drahami AquaPlay. V balení jsou 2 kusy doplňkových dílů – T křižovatky s těsněním. T křižovatka – doplňkové díly do vodní hry – jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu. Hodí se ke každé vodní hře a mají kvalitní těsnění, které pevně drží a voda přes ně neprotéká. Rozměry náhradních dílů jsou 79*52*54 cm. Uvedená cena je za set 2 doplňkových T křižovatek s těsněním. Další díly se vám hodí v případě, že chcete svým dětem spojit několik vodních drah.

AquaPlay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu138*88*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení28*52*51 cm
Celková délka138 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,8 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.